Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húha mi van ezzel a főrummal dögledezik.............

Olyan kérdéssel állok itt most előttetek és szavazásba bocsátom, hogy a 19.-én rendezendő túrán szeretnétek-e ha Szekszárdon rendőri felvezetéssel lenne egy 30 perces figyelemfelkeltő Demonstratív felvonulás a motorosok biztonsága érdekében.

Vitassátok itt meg aztán jelezzetek, nekem ez szervezésben nem sok gondot jelent........
Komlónál ott a kanyargósban egy cigánypecsenyét... 1300 Ft, de olyan finom, és olyan nagy adag, hogy ajaj!
ezt hogy érted? többet meg tudok enni mint Sanyi meg Te na jó nem
Ja.
Nem rossz.
De te felfordulnál tőle.
na meg egy mecsekburger, amúgy finom volt? soha sem ettem még ott
jó kis vizes nyálkás mecseki kanyarok
Majd ha fagy.
mikor jössz ?
6.-os út?
bújjon el a ktm
A honda meg a yamaha elég faszán hozzák a dakart!
Miért nem szóltatok, hogy ma itt van a homokozó?
Hoztam volna popcornt
gyökér vagy..
"Szegénynek hogy esik? "
Hol lesz a vita lerendezése ? Mecsek vagy Mátra ?
600ason 200as gumi peremre döntve a kanyart meg szögletesen veszi de a parkolóban azért megy a faszhosszabítás meg a feszengés láttunk pár ilyet
ahogy látom te se vagy sokkal különb azzal h itt savazol.. azt te kezdted ezt az egészet.. olvass csak vissza.. de megsértődni a legkönnyebb.. amúgy meg te szóltál be neki legelőször h alátesznek mindent.. azt közöd nemvolt az egészhez.. azon is elgondolkozhatsz.. jó most az én kurva anyám lesz vágom.. de azért összeszedhetnéd kicsit magad.. azt viselkedhetnél máshogy is.. nem hinném h az az elintézési mód h köpködsz a másikra.. meg irigységből meg tökömtudja miből kitalálod a baromságokat.. szegénynek h esik?.. úgy mint neked ez.. azzal a különbséggel h most te vérig vagy sértve.. mert miaz H..
mindegy nincs több hozzáfűzni valóm. pont .
Má vót ilyenem..................ciki hogy utcán hólyagos is marad.
már eleve a beszólogatás ment.. nem tudtam hogy ennyire érzékenyen érint ha kívülálló is ír

nem szokásom az ilyen "menő nem menő" dolgokra alapozni.. és nem, nem lesz slick
jó kis ledobott slick, lehet arcoskodni hogy hólyagos a széle
Olcsó.............ÉS menő.