Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs kedvetek esetleg délután 4 körül pl a szekszárdi Horváth fagyizóhoz tekeregni....? Vagy a kilátóba? Én csak 4 körül tudok pl szekire menni....
Gyure, vagy Levi! Valaki adja már meg a tel.számát, ha nem gond!
Gyere! Tekergünk egyet!
Sebaj, csak összejön ez egyszer!
Gyuri sajnos úgy alakult hogy nem tudok menni.
írtam facebookon, megpróbálok oda menni én is, végre fussunk már össze
Addigra biztos nem leszünk ott.Tapasztalat hogy túra előtt mindig van egy kis dumálás.Ha csak ketten megyünk akkor talán.Te kikkel jössz?
Azááám!
Komló és manfa között nagyon jó most az ut, talán már már túl jó is :D
Akkor mi negyed háromkor Bonyhádon leszünk a MOL kúton.
Nem túl jó az út minősége, én mégis nagyon szeretek oda járni.
Ha hiszed ha nem, Orfű-Abaliget felé vezető "jóféle" aszfalttól sokkal jobban tartok. Nekem valahogy olyan furán fénylik..
Zobákot ismerni kell.
Aki látta már a komlóiakat ott motorozni, az tudja miről beszélek.

Nekem valahogy van egy feelingje.
Nem.rázza ki az út a tomeseidet ? :D én már csak azért megyek arra hogy ne csak közepén kopjon a gumim :D nagyon szár lett az út szerintem :/
Holnap kettőkor tali a hegyen ha valaki akar egy lazát gurulni Teszteljük Laci barátom 250-es yamaháját
Holnap délelőtt fél 11-kor Szekszárd, Mol kút! Aki akar jönni, ott talizunk
Holnap beszélek a haverral az indulásról,Zobák fele terveztük.
Azt meg már meg sem kérdezem hogy Zobákot érintjük -e?
Megírhatnád mikor indulnátok kb.
Mondjuk a bonyhádi MOL kúton találkozhatnánk!
Mennyien mentek? Esetleg lehet csatlakozni? Persze ha az időm engedni fogja.....
Ez is nagyon jól hangzik!
Minap volt fent egy motoros haver, hozta is a fotókat.
Engem meg evett a sárga irigység..
Sziasztok ha van kedved-tek itt egy jó program:https://www.facebook.com/event...
Ez jól cseng uram!
Mi vasárnap megyünk valószinű Mecsekbe kb 2-3 körüli indulással.
Ha mentek a TV toronyba....
Nem tudom mennyire vagytok ott ismerősök, csak azt szeretném mondani, hogy elég motorosbarát a tv torony... A motorokkal egész a kasszáig fel lehet menni. A kasszánál a néninek oda lehet adni a bukót, meg a kabátot, meg amit nem szeretnétek felvinni a toronyba.
Úgy tudtok odaállni, hogy amikor a hegyre érkeztek, egyből egyenesen a ház mellett el kell menni (ahol a sorompó van, nyugodtan menjetek be), majd egy járdává alakul az út, és a járda végén egy éles jobbos a tornyot megkerülve...
A toronyban a büfében, amúgy egy motoros csávó a főnök.
Széles utat!
Fényképezőket nem otthon hagyni, mert akkor mehettek vissza megint. :D Tapasztalat... :D
Szia Attila!
Majd pénteken megyek Zsoltihoz, akkor beszéljük meg, hogy hová menjünk, és mikor induljunk. Ami szinte biztos, hogy Bóly felé megyünk, ott megállunk megnézni, hogy milyen motoros rendezvény van, azután szerintem megyünk tovább Pécsnek. Pécsnél pedig ..... passz
Felmehetünk a tv toronyhoz, vagy Orfű..... nem tudom. Ezt majd eldöntjük menet közben. Az időjárással eddig úgy néz ki, hogy nem lesz gond, máramennyire lehet hinni az előre jelzéseknek
Pénteken este fogok ide írni, hogy mikor indulunk, és megbeszélhetjük, hogy hol találkozzunk. Korábban nem tudok írni, mert mindjárt indulok ki németbe, és csak pénteken jövök vissza, ezért Zsoltival is csak péntek este találkozok. De megyünk szombaton, az tuti!