Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jó szavakat!
Mély tisztelet!

Vigyázzatok magatokra nagyon, mert benneteket is várnak haza!
Gyurinak jobbulást kívánok!
Sajnálom a dolgot, de örülök a "szerencsés" kimenetelnek!
Vigyázzatok magatokra!
Szia Gyuri sajnálom a történteket és egyben örülök hogy "ép" bőrrel megúsztad. Azért ezt az abbahagyást fontold meg,legfeljebb kimarad egy szezon aztán jövőre újra lóra ülsz és nézed a szezon nyitón van-e szög a gumimban
Szia,most olvasom hogy mi történt nagyon sajnálom Gyurikám akkor nem megyünk együtt motorozni a mig meg nem csinálod mert tudom hogy lesz még motorod,örülök hogy jól vagy
Jobbulást ! Mint mondtam is egy motor pótolható ,de Te tényleg olcsón megúsztad "igazi bőrruhában "-valaki vigyáz rád :)) . Tibcsi korrekt hozzászólását pedig osztom -ha leesel a lóról vissza kell rá ülni :))
Sajnálom, hogy így jártál!
Igen, ez a motorozás sajnos ezzel jár, de szerencsére Te is "szerencsésen" megúsztad, ha mondhatom ezt. Nekem is volt balesetem, és utána én is elgondolkodtam, hogy kell e ez nekem....? Gondolom most Te is így vagy vele. De ahogy jobban lettem, rájöttem, hogy nekem a motorozás az életem része. Azóta sokkal jobban figyelek, és nagyobb lett az önuralmam is. Szerintem most csak gyógyulgass, és lesz időd átgondolni, eldönteni, hogy mit is akarsz. Ne dönts elhamarkodottan! Ez csak a véleményem! Jobbulást Neked, és fel a fejjel! Nem dőlt össze a világ!
Sziasztok.
Az van hogy vasárnap este Pécs -Misinatetőn árokba hajítottam a motort,,
Én relatíve jól vagyok, két bokám csúnyán zúzódott, ezen kívül semmi.
Nem szépítem a dolgot, nagyon elsokalltam a tempót..
Tudjátok milyen érzés amikor nagyon adja a hely és a gép, mikor nagyon kijönnek a dolgok, és szó szer int vihogsz a sisakban..
Na ez volt.
A motor már súlyosabb állapotban van,
de hiszitek vagy sem, nem érdekel !

Itthon várt a párom és az angyali 8 és fél hónapos kislányom!
Hálával tartozom mindenkinek, aki segítséget próbált nyújtani!
A temérdek kulturált kerékpárosnak és autósnak!
Persze a jó Istennek is hogy életben tartott.
A motor eleje totálkár és eladó, egyben vagy apránként..
Mától csak a családomnak élek!
Mindenki vigyázzon nagyon magára! És önmérséklet !
Hahóóóó...... Gyureeee!
Kérnénk valami életjelet! Nem tudom mi történt, remélem semmi komoly!
Már felhívtalak volna, ha tudnám a számod....
Én igen ,de Gyuri motorja egy kicsit megviselt lett ,neki semmi baja nem volt amikor beszéltem vele ,de a többit majd ő elmondja :(
Meeeg, hogy a f...m verjem bele
Kerti munka is meg volt ?

Gyuri, ti is hazaértetek épségben ?
Angyaltom ?
Persze
Még felmentem a kilátóba is, de egy motoros sem volt, ugyh tipliztem haza.
Haza ertel ? :D
Mindegy, szerintem én akkor is elnézek szeki felé, esetleg szálka, vagy Bonyhád....
akkor őőő nemtudom, majd legközelebb fagyizunk
ott tali de én nem motorozok, csóró vagyok
én is 130as utazót szoktam menni, ha lassan megyek jobban elfáradok
Én kb fél óra múlva elhúzok itthonról. Már lebeszéltem, hogy vadkertre megyek, de onnan hazafelé jövet én elmegyek Szekszárdra, ha jön valaki oda is.
2.15 kor találkoztok Bonyhádon-Mol on ? lehet csatlakozni ? gondolom ott kiderül merre mentek ?!
A 130-40 sztem is normál tempo én a 90-100 -at nem tudom a csuklómban tartani :) mindig feljebb megy :) Bonyhádiakat nem igazán ismerek 2 haverral szoktam menni ,de mind1ik kint dolgozik :(
de csak tanga papaucs

van egy ilyen tempósabb csapat Bonyhádon, bár ma nem megy senki motorozni közüllünk De lehet ismersz is párat, Tommyrider az r6r-el meg van még cbr600, fzr600, 2-3 hornet meg még nem tudom mia zért ilyen 130-140 ++ szoktunk közlekedni de elsődleges célpont Orfő, minél több kanyarral
+papucs
póló rövidgatya
Hello /sziasztok !

Igaz ismeretlenül ,de olvasgatom a topikot (bonyhád mellett /Szászváron lakom) ilyen melegben én nem igazán díjazom a városi és túrás gurulást nincsen kedvetek menni egy kicsit tempósabb ( 120-30-40-50) Bonyhád -Szekszárd-Mohács -Pécs -Orfű-zobák stb kört délután ?
meglátjuk negyed 3 ra benézek Gyuriékhoz Mol-ra ebédelek valamit aztán lehet átgurulok Szekire facebookon írom a számomat