Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a történelem érdekel, az első hallásra olvasásra meg is marad bennem, jókat röhögtem középsuliban mikor a töritanárnő keverte a személyeket, dolgokat, a sok buta meg körmölte le a baromságot
Marad a gyurmázás
Hát hogyne....
Ne bánts már szegényt, most derült ki, hogy az idegen nyelvet sem bírja... Az alkoholt sem.... Lassan mindent elvett tőle az élet....
nem érdekel a forma 1
A forma 1-es autók féklámáiról is olvastál gondolom...
á nálam az idegen nyelv esélytelen, általánostól kezdve akarták a németet megtanitani nekem, de most se tudnék egy értelmes mondtaot mondani németül érettségim 4-es lett, mert érettségi reggelén szóltam a némettanárnőcinknek, hogy melyik tételt akarom húzni , mert csak azt tudom és mondta ballról a második ne túl feltűen az irásbelin meg szerintem jól totóztam
Miden csak akarat kérdése.
de idegen nyelv kötelező, az meg nekem nem megy
Nem olyan gáz ám a suli, rajtam sem lehet észrevenni!
nem kenem én a ducatikat se, csak olvastam, hogy l2-es
suliba zoli féle szuperjárgányon is kelett vezérműszíjat cserélni , egy élmény volt a már 10000000000000-szor szétszedett motoron csinálni, a legtöbb csavart már csak vízpumpafogóval lehetett kicsavarni a lada motor viszont fasza volt, ahhoz volt akksi, tank minden be lehetett röffenteni órán, ki volt vezetve a kipufogó csöe a suliudvarra, mikor kiment a tanár kiforgattuk a lelkét is na meg én járatás közbe le szoktam huzkodni hülyeségből 2 gyertyapipát, hogy v2 hangja legyen
Akkor ezért kened ennyire az L2-es ducatikat...
autóelektronikai-műszerész
közlekedésgépészeti technikus, közútijármű gépész
könnyűgépkezelő

ennyi, van sok papír nagyon nem érdekelnek, a történelem érdekel, de fősulira nem megyek, mert sok a mellék balfasz tantárgy ami nem érdekelne és nem is tanulnám meg
Hát, annyira nem dob fel... Az autó csak egy közlekedési eszköz, amivel lehet például kutyát is vinni....
Te Gyerek, mi is a becsületes szakmád?
Bele... Ezek szerint téged sem érdekel, hogy az audik motorja milyen
túl sok szarral voltam körülvéve a gyakszin

Belendült ebbe az autós témába rendesen......
telenyoma minden gagyi elektronikával, már ép csak beépített wv meg automata seggtörlő nincs a kocsikban
csak a mai fos autóknak van minden szar bajuk, spórolás mindehol, meg az a rohadt súlycsökkentés mindenáron aztán olyan szétfaragott vékony hengerfalú motorokat kiadnak, hogy rossz nézni. A márka sem számit manapság már semmit, utolsó éven audi/vw/seat szervízbe voltam, az audi semmivel sem megbizhatóbb már akármelyik olcsóbb márkánál, egy rakás fos lett mint a többi megbízhatalan szar, volt olyan hét, hogy 2 3ezres v6 várt blokkcserére 1-2 évesek voltak pár 10 ezer km-el...hulladékok a mai autók.
Jah lehet igazad van... Nah nem is bántom mert fizetett egy kólát. Ha az elejétől kezdve tudtam volna hogy ő fizet jobb szájízzel ittam volna meg
Ma mindent überelni akar....
benzinesbe is volt amibe jóval 300 ezer fölött volt
Ja csak nem benzinesbe...
az nem sok egy autóban, a 400ezer már inkább, volt ilyen autónk, kicsit csipegette az olajat már, de nem volt vészes.