Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, 100-120 között szokott menni ha anyámmal mennek, egyedül 160-ig meghúzkodja
Ja csak faterod 80-al köszörült gondolom... Mi egyedül vagy otthon?
de. majd ha apámék megjöttek horvátból, ma hajnalba mentek le motorral kivételesen nem volt fél napos vita, hogy mi kerül bele a 2 kofferba meg a hátsó dobozba és mi nem már sokadszorra mennek motorral , úgy látszik anyám kezd belerázódni a szelektálásba szal majd apámmal hozatok szombathelyről mikor megy dolgozni.

jut eszembe zoli, apámnak a v-strom előtt kawasaki kle-400-asa volt ugyanez a blokk mint az enyémben, az is megjárta horvátországot is, szóval bírja ez kilómétereket , nem kell félned, hogy üveghang meg mittomén széthullik
Na akkor mégse lesz új akksi?
az is volt 1-szer viszont 6-szor indult magától
Tolás nem volt?
na ez mozgalmas egy nap volt ugye katica/milán volt ma minden darázscsípéstől az evezésig
B... meg,elég kövér szúnyogok repkednek meg a cukor is eltűnt,szerintem megették!
Na hali mi van veled nem hallatsz magadról! Egyéb ként tervezünk túrát 4-5 napos kb olasz fele! Érdekelne valakit?
FONTOS JÓ TANÁCS!





Kedves LÁNYOK ASSZONYOK FIÚK!



Van egy jó tapasztalatom amit szivesen megosztok Veletek. Kipróbáltam
és bevált úgy gondoltam megosztom VELETEK is.

A szúnyogok mindannyiunk nagy ellensége. Nem kell venni drága spry-t
és különböző riasztókat, a legegyszerűbb megoldás a következő.

A SZÚNYOGOK NEM BIRJÁK ELVISELNI A VANÍLIA ILLATOT:!

Minden szobába, konyhába fürdőszobába kell tenni egy zacskó vaníliás
cukrot -- ez nem is kerül sokba --- és eltünnek a betévedt szúnyogok.

Próbáljátok ki és kérem hogy írjátok meg a véleményeteket erről a
szúnyogriasztási módszerről.

ú.i. A vaniliás cukros tasakot csak egyszerűen letettem a polcra ill. asztalra.

A balatoni utra
Akkor mire menjek oda hozzátok kutyamenyország főistennője?
meg fürdőgatyát vegyek-e?
jó éjt
Akkor holnap!
lassan én is lépek feküdni, mikor hazaértünk majd szétdurrant a fejem , szerintem betett a hirtelen nyomásváltozás hegyre fel hegyre ausztriában
Ok., akkor ez már egy terv kezdemény, akkor már mehetek aludni én is!
nem azokra mondtam hanem azokra amiket kerestem, az a balatoni barlang nem rossz ötlet. Tapolcai se, csak az szerintem közel van, meg szerintem a 84-es már mindenkinek a könyökén jön ki
Ott amúgy már voltam régen, a barlangra már nem emlékszem, csak arra, hogy már akkoriban is tömegek vártak, hogy bejuthassanak, az meg nem túl jó szerintem. Inkább a másik lenne jobb.
Hát, ezt nem vettem bóknak.... Nekem ez a barlang ötlet szimpatikus...ráadásul közel a Balaton, ha fürödni akarnál....
én is nézegetek, de semmi jót nem találtam
De Te is onnan jössz, kemény balatoni életből, nem? Egészen sajnáltalak miatta...
ühüm
Van, aki szabadságon van, és átállt az éjszakai életre.
Mi ez az ééjszakai életitt?
Vigyázok, ne aggódj! A bójára fokozottan!
Ha megengedte akkor viszont ki ne hagyd! Nah az álommanó is megkörnyékezett úgyhogy érzékeny és könnyes búcsút veszek tőletek... Holnapra jó motorozást! Ja és Katica vigyázz magadra meg a kék bójára is