Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ide figyelj, a sárgán senki nem fog megbüntetni. Nagyon egyszerű a dolog, ha az 1200kg-os rozsdakupaccal meg tudsz állni akkor meg kell de ha nem akkor értelem szerűen át kell menni. Amúgy én nem bánom hogy felhagysz a motorozással, mert amúgy is ön és közveszélyes voltál vele Ezzel a nagy lomha mocsokkal előzni meg gyorsan menni úgy sem tudsz, így talán biztonságosabb a a dolog.
Na meg magyarisztánban motorozni? Megint új büntetési rendszert vezettek be, lassan lelövés jár ha 10-el többel mész a megengedettnél.
A kedvencem a sárga lámpán áthaladásért is büntetnek. Ezt már megint olyan balfaszok találták ki akik max biciklit tudnak vezetni, és az általános iskolás fizikán is már elkenték őket a tanárok párszor. Pont az új rendszer bevezetésének napján tapasztaltam , hogy ennek betartatása mennyire ön és közveszélyes, ugy hogy a közeljövőben inkább vállalom majd én gyarló mocskos bűnős lélek, hogy átmegyek a sárga lámpán. De mikor majd ezért küldik a csekket a jövőben akkor az a buzeráns aki ezt kitalálta megírhatná nekem , ő , hogy állítana meg a lámpa vonala előtt 1-2 méterrel egy 1200 kilós szabályosan 50-el gördülő vasládát finoman. Mert nekem bevallom csak filmekbe illő üldözési jelenetbe illően csikorgó gumikkal nagy bólintással sikerült. Ennyi erővel a lámpa váltson zöldről egyből pirosra , minek az a sárga...
Motorozni ilyen bűntetések mellett? kihagyom
Lehetne, de nincs kedvem menni vele. Most a kényelem, meg a dízeles kis fordulatszámos közlekedés tetszik, meg a mélyen rotyogó dízel traktorom után a hátam közepére nem kívánom a motorom visítását ennyi .
Na akkor a héten szabin lesztek?
Nekem ezt ne mond Gyerek, mi is járunk Apával ide- oda, közben befejeztem az egyetemet, stb.... De attól még lehet motorozni is!
Te csak ne beszélj! Tavaly a kőszegi szüreten ott álltam a Kékfény előtt dohányozva, kedvesen rád mosolyogtam, és rá volt írva az arcodra, hogy fogalmad sincs, ki vagyok.
A te korodban ez teljesen normális hozzáállás de én már csak akkor hiszek egy nőnek ha LÓ legel a sírján.De neked sok sikert és boldogságot kívánok!Az én csajom sem volt motoros ,de ha nem jött maradt egyedül.REGGEL INDULUNK Baranyába két napos menetre!
Én nem azért nem megyek, mert barátnőm panaszkodott vagy nem engedi, hanem mert szeretünk jönni-menni, kirándulni kettesben amit én motoron nem tudok elképzelni, nekem a motor egy személyes jármű volt, lesz és marad is örökre. Eszti meg nem motoros csaj amit cseppet sem bánok, nem hiányozna az állandó idegeskedés és aggódás érte .
Neem Katica csak az élet nem csak a motorozásról szól
Júli utolsó hétvégéjén itthon lesztek?
szombat meló. a jövő hét érdekében aztán szabadság 16napon át
A hétvégén inulunk két napos menetre
És meg sem látogattok nahh szépen vagyunk de majd csak egyszer össze futunk valahol más nem az utakon:)
Látod, mi azért motorozunk mindketten, így senki nem panaszkodik a másiknak, hogy megint csak a motor.......
A Gyerek majd saját tapasztalataiból rájön, hogy ez most fellángolás.
A Mókus őrs ebben az évben még nem motorozott együtt... Szomorú. Viszont mi Apával jártunk Kőszegen fagyizni.
Ezen a szarságon én is át estem,motor le autó nősülés amatőr rallyzás teherautózás.taxizás több mint 1000000 km és gyűlölök autót vezetni Mostanra elváltam motorozok tanítom a gyerekeimet is és minden kurva percet élvezek.Azt hiszem haza jöttem.
nahh nézd már újra itt a mókus őrs Frozen még mindig fogyasztást számol Mi a helyzet veletek merre motoroztok mostanság? nézzetek fel felénk is néha gurulunk egyet
aki ennyire nézegeti a fogyasztást, az tényleg ne motorozzon.... ha megcsavarod a gázt egyből számol az agyad,h ez most mennyibe fájt...
http://youtu.be/1-odhIGP4ys na ez jöhetne azért jó kis rotyogós és csak 2.5-öt eszik 100-on
Nem, csak nálunk alap, hogy a hétvégét együtt töltjük, nem motorozás előtt/után/közbe felhívom mobilon és hümmögök a telóba 2 percet mint te szoktad .
Barátnőm benne lenne a motorozásban, én viszont nem fogok 2 személlyel menni vele, egyszer vittem vele embert, bővel elég volt, hogy rájöjjek a motor nem 2 személynek való.
Nem mondtam én, hogy többet nem akarok motorozni, de most egyelőre beleuntam, nem hiányzik.
Milyen bójást?
Igen, vasárnap.
Most még ezt mondod mert az életedben újdonság a nő is meg az autózás is... Kis idő múlva meg majd újra motoroznál Te a kocsival is bójást játszol?
Tényleg, neked szülinapod lesz, nem?
Ok.
Akkor majd valamikor elnézek felétek most hétvégén nem hiszem, mert szombaton Esztikém tervez valami meglepit nekem, aztán csak vasárnap jövök meg, akkor meg itthon lesz köszöntés asszem.
Na megyek, mert este 6-kor meló 12-őzés, még beszélünk Katica nézz fel majd ide szia
Vénülsz Gyerek, nekem akkor is ez a véleményem. Mondjuk enyhén szólva korán....
Mostanában elég ritkán voltunk otthon, államvizsgáznom kellett június 7- én, és tudtam, hogy otthon nem tanulok.... Azon a hétvégén haza mentünk, aztán pedig a kuty miatt nem tudtunk menni, nagyon beteg volt szegényke. De most hétvégén megyünk, a következő hétvégén is, ráadásul egy hétig szabin leszünk. Remélem.
Azért valamikor össze-kéne futni minden hétvégén megjöttök most is?
Motort eladom amúgy, mert alig használom már, idén 3-szor vagy 4-szer mentem vele összesen vagy 100km-et, így meg minek tartsam meg.
Én meg megszerettem az autózást a passattal Nincs rajtam cordura cucc a dög melegben, klímám nincs (ha lenne se használnám azt a fölösleges fogyasztásnövelő és karbantartást igénylő szarságot) de a 4 fokozatú szellőzőventi 2-es állása is már bőven elég nekem 30 fok felett lehúzott ablak nélkül is, hogy kellemesen érezzen magam. Nem görnyedek és nyomorgok, kényelmes fotelemben tengernyi helyem van .
Ilyen körülmények mellett nem sietek sehova, simán kibírom , hogy ne próbálgassam ki a turbót, nem azért mert öregszem, hanem mert a kora ellenére patent állapotú és viszonylag kevés km van a kocsiban, és szeretném , hogy ez még pár évig így is maradna. Meg amúgy is miért járjak 6 literes fogyasztással vele mint mások ha 4.5-el is tudok, hosszútávon nem mindegy szentem
Bocs, ezt Frozennek írtam, csak valahogy nem arra sikerült válaszolnom....