Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom Gyerek, de én csak akkor vezetek autót, ha épp nincs sofőröm.
Ráadásul nem bírom ki, hogy néha ne próbáljam ki a turbót a kocsiban. De úgy tűnik, hogy Te már most öregszel.
Én is csak ajánlani tudom
Ha esetleg valakit érdekel, a MOL-os teflonos O-X gyűrűs láncokhoz való lánckenő sprét a Tesco-ban lehet kapni 400ml-es kiszerelésben! A MOL kutaknál nincs, ott megszűnt az árusítása. 2770Ft, és szerintem az egyik legjobb spré, mert nem jön le, nem keni össze a felnit.
Részben azért nem motorozok hétvégente. De meg is untam kicsit. Vagy nem tudom, de jelenleg az autót jobban szeretem minden szempontból.
Lomha mint az állat mert nem pörgetem, de nem is csábít gyorshajtásra legalább, tartom vele a sebességhatárokat és nem idegeskedek meg forgatom a fejem mint a motoron, hogy na melyik bozótból lő seggbe a rendőr a lézerrel. Meg a kényelem minden szempontból, nekem most ez jön be jobban
Fogyasztásba meg majdnem ott vagyok mint a motorral, mert annak oda-oda húzkodtam evett átlag 4.1-4.5 között, passattal meg szigorúan tartva a 90-et, városba meg 30-ig 5-ösből nem visszakapcsolva 4.5 liter gázolajjal elmegyek két személlyel, imádom
Természetesen De hallom te becsajoztál, akkor gondolom a motorozás is lehúzva...
Igen, igazad van, de lagalább volt hol pihenni a másnaposságot
Katica/Zoli motoroztok még?
Az úgy "strand" , hogy van egy elkerített rész ahol lehet úszkálni
Ettől mi is tartottunk, de szerencsére kellemesen csalódtunk, nagyon kellemes, hangulatos a strand, vagy nem is tudom mi az, de azt hiszem az, jó nagy hely, nem kell nyomorogni, sok fa, szabad terület, lehet "hömbölögni" nyugodtan, és max a sátorszomszéd anyázik ha reggel 6 kor tiltatod a gépet
Én meg itthon maradtam mert azt mondták,hogy valami velness motoros hétvégét csináltak belóle.VASSZAMEG
MENTÜNK, MENTÜNK,s k...va jó volt, főleg a szombat bár Karthago nem annyira az én stílusom, de a többi, főleg utána...kész:D
GYERTEK GYERTEK!
http://zalaimotorosok.hu/

Most hétvégén, péntek-szombat-vasárnap, motors találkózó Zegen, a linken minden rajta van, sátor, pia, jókedv, gumifüst kötelező:)

Jegyet a vas-népe irodájában lehetett venni, de asszem csak 15-ig, de a helyszínen is lehet, még nem maradtál le semmiről
Mikor? Honnan, hova?
B..meg, ezt eddig is tudtam , azon kívül gondoltam éccakás. Am már találtam indexet komplettet egy totálkáros motorról, bontós áron oda is adná , vagyis 25
Egyértelmű:) Nem is kérdés :)
Zegre valaki?
Ááááá, elcsesztem! :)

A motorozz.hu-n vannak a részletek...
Sziasztok!

Hétfőn lesz egy egész napos guriga, a sportmotoron vannak a részletek, ha valakit érdekel.

Üdv!
Hali!Holnap indulnék Alsőörsre, szívesen becsatlakoznék egy csapathoz. Megy innen valaki vonulni?:D
Juhéé..mindjárt megyek a motoromért,készen van.Nem lett olcsó mulatság de most már elvileg jó lesz.Szóval a holnapi alsóörsi felvonulásnak már nincs,elvileg,akadálya
Mi újság mindenkivel, igen nagy a pszt
Hali

Keresek Kawasaki ZR-7-hez 2 DB kipufogó bilincs/rögzítő lemezt.
Mellékeltem egy képet.
Akinek van jelezze
Köszi

Széles szélmentes benzingőzös jó utakat