Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nagyon tudtam aludni,járt az agyam valamin.....
fél 5-kor mit vigyorogsz itt?nem tudsz aludni?
Na nembaj, majd idén lehet.
Nálatok még a pincében is karácsony van?
Éttem. Én most veszem le az enyém ruháját is, aztán megy szépítgetni itt-ott.
Nem is volt karácsonyfánk....24-én jöttünk vissza,25-én a barátainknál voltunk.gondoltuk,idén kimarad a karácsonyfa
amúgy van műfenyőnk,az előző lakó hagyta itt,még fel is van díszítve csak lent van a tárolóban
motorkám megvan,elsőre beindult nem szoktuk kivenni az akksit,néha meg van járatva a motor aztán kész
alakulgat,mondhatnám úgy is....fejidomom az van új,de még a dobozában.fél éve még nem volt idő felrakni
az az igazság hogy valamiért nekem így jó,majd ha eladom akkor előtte rendbeteszem.tavasztól nem lesz garázsban hanem itt a ház előtt,majd veszek rá egy motortakarót aztán kész.arra meg hogy itt álljon,jó így ahogy van
Köszi! Hogy telt amúgy? Nagy karifátok volt?
De, igaz. Máshol kicsit jobb az összetartás a népek között...
Bár magyarországon...
Köszönöm Manka!
Busid hogy van? Az idomok már megszépültek?
ha mehet,akkor is be van fordulva
Nektek is viszont
hát de nem így van?minden más topic dugig van állandóan,ez meg..... a "cuccod" valószínű hogy 3 hét múlva elautókázik hozzád
eladom az autómat,az apjuk viszi haza,bedobja a dobozt hozzátok úgyhogy nézegetheted magad benne tavasznál előbb.ha van még ilyen dolgod,addig küldesd ide.
Szia Manka,
BUÉK!
Jah, a sok motoros be van fordulva, mert nem mehet...
de halott ez a fórum
pedig olyan jó lehetne!
ZZR fórum tagjai talán okosabbak
Sziasztok tud nekem valaki olyanban segíteni,hol találok olyan oldalt ahol Kawasaki zzr 600-as hátsó doboz tartó konzol méretezése fent van. Szeretném magam megcsinálni.
köszi,Neked is viszont
Boldog,sikerekben gazdag,és balesetmentes uj esztendőt kívánok,minden Tatabánya és környéki motorosnak.
éppen aktuális....marad ez a télre
oké,akkor oda írom...a kutyit pedig láttam facebookon,nagyon cukkantós
Na,miért mentetek haza?
Ha van kedved írd le facebook-on....
Képzeld,kaptam egy kutyust Hurrráááááá
kedves Tőled
neked is viszont
tegnapig tartott az otthonlét Magyarban,már itthonról írok
nem azért mentünk haza hogy marakodás legyen...inkább összecsomagoltunk és 3 nap után hazajöttünk...
ilyen az élet
Nagyon Boldog Karácsonyt,és kellemes ünnepeket szeretnék kívánni minden Tatabánya és környéki motorosnak,és családjának!
persze
amúgy vasárnap jön a barátnőm Linzből jaj de várom már!itt lesz pár napot aztán majd együtt hazamegyünk,őt pedig kirakjuk útközben otthon.
gyere csak,hozzál jó sok havat is mert itt csak eső van most
Mehetek?
Jájjjj,hogy pózól a mi mexikóink!
gyere ide motorozni,itt legalább hó is van