Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ééés ma megvolt az idei első motorkázás,na csak kicsit de már legalább meg lett mozgatva
amint hallottam,nagyon itt sem lesz
de már csak a tudat nagyot lendít a lelkiállapotomon hogy látom minden nap hogy itt van a motorkám
na igen,pont amit ő is nézegetett...
csakhogy az én fordomnál még mindig öregebb,én meg harcoltam hogy nehogy mááá öregebbre cseréljem az autónkat
na akkor jöhetnél,összekötnélek az urammal
a linket nem nyitja meg de látom hogy 530as bmw.
ne tudd meg mennyi bmw-t megnéztünk,de egyik sem felelt meg neki(szerencsére)
itt is sok a zsivány már,öreg papától kell venni akinek az autója volt a szeme fénye.vannak itt 10-12 éves első tulajos sérülésmentes autók csak nehéz találni
Én majd csak májusban megyek szerintem...addig nem is lesz jóidő
530 d

Szóval ilyeneket...
De jó, nincs semmi baja.Csak most elborult az agyam
Ilyeneket nézegetek:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/530/bmw_530d_automata-
6688395
hétvégén már lehozzuk a motoromat ide a házhoz,most jelenleg a barátaink garázsában van,12 km-rel arrébb.úgyhogy itt lesz minden nap velem veszek egy motortakaró ponyvát aztán elfér a ház előtt,itt nem kell félteni.nyáron mindenki az utcán tárolja,a kutya nem nyúl hozzá.sőt,mégcsak le sem takarják
nem vettek fel
mert nagyon katolikus a kórház ahova jelentkeztem és hát sajna nem volt templomi esküvőm,ezért nem vettek fel
milyen outókat nézegetsz?opel mááá nem jó?
nem vittek el,csak ezer az ügy,meg meló,meg edzés,meg kutyázok,meg néha jégermeister meg kocsikat nézegetek....
Veled minden okéj?
felvettek ahova jelentkeztél?
köszönöm
már azt hittem elvittek az UFO-k mert nagyon eltűntél
látom nem kellettél nekik visszahoztak vagy el sem vittek?
Boldog szülinapot Mámmá
és az én mexikói barátom merre lehet?
jó éjt
Meg tudom érteni igazából. Szerintem nekem se sok honvágyam lenne. De hát hátha lesz valami.... Na megyek elteszem magam holnapra. Légy jó és Hepi Börzdéj holnap
képzeld,most hogy hazamentünk,olyan szarul éreztem magam.....mindenki mondta hogy majd honvágyam lesz meg milyen jó érzés lesz otthon lenni
hát egy fenéket,örültem mikor visszajöhettem
az azért még odébb van...bár ki tudja itt is mikor lesz már jó idő,lehet soha tegnap olyan hóvihar volt hogy még télen sem láttam olyat készülni már készültem mert van új motoros ruhám
Minden o.k. amúgy, a lehetőségekhez képest. Sokkal jobban érezném magam egy EU-s fizetéssel, ha már az árak az EU-s színvonalon, illetve többnyire felette. De általánosságban minden rendben.
itt is
Én sem szeretek fagyoskodni már, úgyhogy lehet csak májusban lesz motorolás
Minden változatlan
na aztán mesélj,mi a helyzet odahaza?jól vagy?munkahelyed még a régi?lemaradtam valamiről?
én bizony várok,öreg vagyok én már a motoron fagyoskodáshoz
Bár itt se volt sokkal melegebb