Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Min gondolkozol?
ja tényleg...otthon az aug. 20 az ünnep
Normális körülmények között Pénteken már nem mennék, mert Vasárnap kezdődik a hét. De ma megyek mert a 20.-a miatt nem mentem sem Vasárnap, sem Hétfőn. Így az egyik napot ledolgozzuk, mivel csak egy ünnepnap volt.
Meg persze ha túlóra van, akkor az Pénteken.
szóval ma is
Este 10-től reggel 6-ig nyomom, de minden nap.
Én még nem próbáltam, de a hangja tetszik. Volt V2-m, igaz csak 250-es, én szerettem.
megjött az első gumim a hayára bibíííííí
a dunlop-ból Michellin lett de megvan,az a lényeg
ma ismét bemutattam német nyelvtudásomat már levert a víz,annyit kellett beszélgetnek szemben a húsboltban.ezek itt mindenre kíváncsiak.azt hitték spanyolok vagyunk...de hogy honnan szedték?látták a rendszámomat,aszondta a néni de azon H betű van nem pedig E
lehet nem volt rajta a szemüveg ez a húsbolt olyan mint otthon falun a kispad a ház előtt,ide gyűlnek a nyanyák pletyózni
és hányra mész dódozni ha éjjeles vagy?
én az SV-ket bizony nem szeretem...
azzal engem biztos hogy soha nem fogtok látni
Én is dolgozom éjjel. De már fent vagyok.
Azt tudom, mert a Busánál kisebb gépek voltak. Egy SV 1000 volt a legkomolyabb. Az se rossz azért...
aki éjszaka dolgozik az.....
hagyjuk nappal alunni
én meg azt hittem hogy még mindig kényszerpihenő van
én is dódozom mint az állat,6 napig napi 3 óra nem is tudom hogy bírom én ezt a nagy hajtást
itten most rally van,nem kicsi,a fél várost lezárták,a sok igénytelen német rallys itt száll meg ahun dolgozom...
jaa,tényleg....azért felejtettem el azt odaírni mert ez máá csak természetes
Mert a mexikói dolgozik,most éppen 4 napot 12 órázott éjszakásba,aztán most fáradt,ezér néha eltünik.De tegnapelőtt má eee volt endúrozni,és tegnap pedig motorral ment dolgozni
Áj láv bájszikül (kicsit gyenge az angolom)
Mind az állat!
Má úgy hívnak a környéken,hogy a géppuskalábú mexikói
Meg szekszi is vagy Mámmá,ééééteeed szekszi
Aszem így kell írni
minden út Rómába...vagyis Környére vezet
jó is lenne de nem tehetem
útba esik jövet-menet,mert minden út azon átvezet
Hiába no, mégis csak Környe a központ...