Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is kivonatom vagy nem is tudom mi legyen vele....kár fenntartani ezért a pár motorozásért amit idén tettem vele.beszélgettünk róla hogy lehet megválok a Hayától hisz itt a sporster is.inkább valami bitangjó autóban gondolkodom de ezek csak tervek,már egyszer fellendültem hogy eladom a motort,akkor fájt a szívem érte.most viszont annyira nem.minden más lefoglal,nem érek rá ezen agyalni hogy mi lesz ha eladom
Nekem sem volt hosszú az az időszak, de amit leírtál az tuti. Azok a kis szerkezetek egy dolgot nem tanítanak meg az embernek pont, az pedig a tisztelet a motor iránt!
minden hülyeséget el kell hinni?
na jó,tényleg csak egy kicsit az...de csak annyira mint mindenki más
dehogy szar,ki mondta ezt?
tegnap néztem egy filmet,kicsit elgondolkodtam rajta...az a címe hogy Mi lenne ha.....
az élet olyan amilyenné tesszük
én kimaradtam a robogós korszakból de nem is bánom
engem idegesít a sok hülye robogós kis suhanc,alattuk van 5-6-7 lóerő és azt hiszik övék a világ
Trier-ben,Németország egyik távolabbi pontján
Én s mint sokan, robogóval kezdtem, de ez a kat nálam az említett. Sokan nem s nagyon láttak mást ebből a márkából, én is csak ritkán, be vallom.
Crazy? Ki mondta a Kenyér? Mámmával,már karikáztunk együtt simán tartotta a lépést.Idén már nem megyek,kivonatom a motort jövőhéten.Keveset tudtam menni a szezonban,pályára el sem jutottam,nem érzem a motort,így meg nincs nagyon értelme.+ nincs is nagyon szerencsém mostanában,inkább nem eröltetem,marad a cross.
Crazy... nem is igaz.

http://youtu.be/n-20bfJtlCU
most nézem hogy mindennek örülök,pedig milyen szar az élet!
örülök hogy jobb életet élsz,és jobb körülmények között!mindig is mindenki a jobbért küzd és remélem minden jobbra fordul és jó életet találsz ott kint!de hol is pontosan?mert én külföldön vagyok elég sokat azt nem ígérem hogy feltudlak keresni, de azért kiváncsi vagyok hogy hol is éled életed szebb napjait!
örülök hogy jobban vagy!és újra motoron!remélem egyszer összefutunk kicsit csapatni!további jobbulást!
bár azt hallottam hogy kicsit crazy vagy:DDD
Hát igen,jó érzés ,ha megbecsülik az embert,megbíznak benne.Meg amúgy sem vagy egy otthon ülő tipus nem?Legalább nem unalmas az élet. Gondolkozom egy kutyus vásárláson,majd meglátjuk mi lesz belőle.
A "hoki kompresszor" az melyik kategória?
Bocs Komáromi út végén! :)
Sziasztok!

Ma a győri út végénél inette egy motors, bár én gyalog voltam. Fefér Aprillia, nem a hoki kompresszorok, meg robogós kategória valami sport gépről, innen esetleg valaki? Csak azért furcsállom, mert nem ismerek ilyen géppel embereket, na erre szeretnék fényt kapni! :)
néha kicsit sok mikor ennyit kell dolgoznom,de tényleg nem bánom mert pénzre aztán nincs panasz,megfizetnek rendesen meg nekem nagyon jó hogy ott csak németül beszélnek hozzám,csak németül kell válaszolnom.július óta már annyit tanultam hogy most már mindent rám bíznak,a hotelban kulcsot is kapok,nem gond ha jönnek új vendégek,mindent el tudok nekik mondani.és már a reggeliztetés is az én feladatom.lehet másnak ez semmiség de nekem tök sokat jelent hogy annak ellenére hogy nemrég jöttem ide már aránylag jól beszélek és mindent rámbíznak ja és hogy meg is felelek
nagyon okos volt a Bundásunk,télen a jeges patakba is belement,soha nem volt semmi baja....és nagyon szerette a hasát imádnivaló egy fajta
sok a meló bizony,de nem bánom,elvégre nem azért jöttem ki hogy itthon ücsörögjek de legalább rendesen megfizetik itt
labradorunk volt otthon,imádtuk a drágát,csak jót tudok róla mondani
Semmi gond Mámmá
Jól vagyok,tegnap mentem egy keményebbet krosszal itt a környéken egyedül,elég jól bírta a lábam,ma egy kicsit fájt.Lassan krosszpályára is el kéne már menni.Veled mi a helyzet?Sok a meló?
Labrador kutyusokról véleményed,tapasztalatod van?Írhatnál pár szót ha van.
nézem ám csak nem azonnal....
jól vagy már,nem fáj semmi?
Én ha lefekszem, telefon üzemmód=néma, időzítve délután háromig.
Reggel nyolc körül fekszem le ugyanis. Muszáj némítani, mert a sok köcsög folyton csörget, hogy vegyek fel hitelt, fizessek elő újságra, rendeljek alsógatyát, stb. Megőrülök ezektől, komolyan azt hiszik hogy majd az ő kedvükért fogom olvasgatni az XY napilapot amikor itt a net?
elterveztem hogy mivel ma megtehetem mert a gyerek 3 napos osztálykiránduláson van,meg nem kell mennem dolgozni,addig alszom míg csak lehet.erre csörög a telefon hogy be tudnék-e menni dolgozni
azt nem értettem miért pedig jó hosszasan mondták,biztos teltház van nesze neked mai terv,nem tudok délig henteregni utána meg motorozni
Szerintem mindenki máskor ér rá. Én pl. hétköznap leginkább este 6-7 között, hétvégén változó.
hogy hol van mindenki