Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen motorodat lopták el?és hogyan?honnan?
van lopott motorok topic,oda nem tettél be képet?
nincs sok esély hogy megkerüljön de volt már rá példa
Koszi de nem telik masikra es nem tudom hol kerhetnek segitseget?Addig mig megvolt a vasam addig ugy ereztem a motorosok osszetartanak joban rosszban de most,hogy bajban vagyok lehet hogy tevedtem?Kihez forduljak?
ez a segítségkérés egy próbát mindenképpen megér....de pont ide kellett beírni ahol a "madár se jár"
a mai világban nem vagyok biztos benne hogy lenne otthon "felesleges" motorja valakinek.akinek volt az már régen pénzzé tette


azért kívánom hogy találj egy nagylelkű valakit....
Motoros bajban sos segitseget kerek.
Segitsegre volna szuksegem!Sajnos
a napokban elloptak a motorom.Mivel
alberletben lakunk 6 eves
gyermekunkel igy masikat nem tudok
venni.Ez a motor biztositotta a
megelhetesunket mert ezzel jartam
dolgozni.Most, hogy nincs masfel
orat utazom reggel es delutan is,
viszont delutan nem erek oda a
gyerekemert az ovodaba.Kerem
segitsenek!Hatha van valakinek egy
olyan motorja amit nem hasznal
akarmilyen allapotu is jo csak
menjen.Segitseguket
koszonom.Minden motorosnak széles
utat kivanok. email cimem: kolhoff@
citromail.hu
na milyen volt a komáromi találkozó?
biztos volt valaki
mi motorszállítón hoztuk ki őket(1100 km) de nem vállalnám haza az utat,nekem bizony az hosszú lenne...hát még a 2000 km
sok kamionos megy oda,nem fér be valakihez?
Mi is csapattunk egyet a holiday alatt. Kàr hogy olyan gyorsan eltelt. Valaki segithetne kijuttatni a vasat angliàba. Làbon hezitàlok elindulni 2000 kmert
4 napja süt a Nap,persze hogy úton vannak! Elindultam motorozni tegnap és 60 km után,az út végén tudtam bal kezemmel is megfogni a kormányt!Addig folyamatosan integettem a motorosoknak!

Valaki megy hónap végén....most olvasom,ezen a hétvégén van a komáromi találkozó! Szóval holnap Komáromba?
na mi van,mindenki motorozik?
az uccsó a legjobb,álmaim autója
olyan hely mint nagyban a tatai gyrosos a tóparton
na pár kép a mai napról....Luxemburg egyik motoros paradicsoma
25-26 fok volt ma,rengeteg motoros jött elő.de nyáron itt vagy 1000 motor is van egyszerre
jól teszed...én egyszer már voltam ott
Asszem holnap elmegyek Ácsra nézelődni,csinálok pár fotográfiát,szép magyar motorokról,meg krosszos menyecskékről.
http://www.mams.hu/hu/enduro/h...
dehogyisnem.....már én is kívülről fújok mindent
Sziasztok!

Nincs a környéken egy olyan VFR 800 vtec tulaj, aki van olyan bátor, hogy egy körre odaadja a motorját? Nagyon kezd mocorogni a gondolat, hogy kényelmesebb motor kell, hogy az utasom se sírva szálljon le a gépről, és fotók alapján VFR a nyerő, de próbálgatás miatt egy eladót se szeretnék nyúzni. Természetesen cserébe a CBR-em kipróbálható.
bódottá
Nem tudom ezt olvasta é az urad.

vásárlás előtt

ebben ír a srác egy fórumról ami az indexen van,én azt szoktam olvasgatni...
ez basszus
ez a sorsunk
hát itt talán a hét közepére 15-16 fokot , de megint eső
pihenek már , banda elment , bezabáltak
hát szegénykém , ezek a pasik
itt elvileg 20 fokot mondanak az egész jövő hétre...általában innen megy felétek a meleg de a hideg is,úgyhogy csak odaér nemsokára hozzátok is
mizujs?hogy telik a vasárnap?én fél 2-ig melóztam,soha nem voltam még ennyit,főleg nem vasárnap...hulla fáradt vagyok.azt hittem majd a fiúk főznek valamit ebédre,erre elmentek csavizni ők bekajáltak a MC Donaldsban,én meg most álltam neki ebédet főzni
soha nincs késő
itt még hideg van szürkeség , hideg