Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hatalmas arc a mi barátságunk az egy motorostalálkozón kezdődött.Férjem is imádja őket.Már nem alkotnak egy párt az akkori barátnőjével de ez számunkra mit sem változtat,mindkettőjüket imádjuk
Míg aludt firkálták össze a hátát... Mit sem tudott róla. Mikor meglátta a képet fogta fel mi van vele, de akkor még vakon volt ;)
facebookon már kicsit megszekáltam,beletiportam a kis lelki világába
ezzel a képeddel
Nagyon szerette volna, hogy az legyen ... ;)
a képeiden legalább megtudtuk ki az új csaja
Pekár
Szia Az albumomban a Tiszaföldvári motoros találkozón megneveztél egy Tamást:) Megkérdezhetem Ő milyen Tamás, mert róla évekkel ezelőttről is van pár jó képem ;) Köszi
eszméletlen szép helyek .remélem valami nagyobb kört mi is tudunk menni valamerre a hétvégén
lesz itt azt hiszem a köv. hétvégén motorostalálkozó
na oda tutira elmegyünk igaz hogy itt van helyben de már sátram is van meg hálózsákom,ott fogunk aludni
A hozzászólás ideje hű önmagamhoz
Nekem is....
minden szuper
dolgozunk,motorozunk,ebből áll a nyarunk
Minden rendben van amúgy, csak hát nyár van ilyenkor ritkábban gépezek, lehet kint is lenni Meg mindig van valami dolog, garázs egyebek. És Ti hogy vagytok, mizu külhonban?
Hát a sörfeszt. kimaradt, pont akkor voltunk motorozni, de nem baj amúgy is utálom
Hali, jön valaki a siroki motorostalálkozóra? Nincs kedvem Komáromból egyedül menni.
látom megint nem tudtál aludni?nem változtál semmit,mindig ilyen extrém időpontokban írsz mikor más már régesrég alszik
gyönyörűséges helyen voltatok
Nekem Szlovénia eddig kimaradt az életemből.26-án megy az uram oda motorostúrára,onnan pedig Olaszországba.10 napos motorozásra.
hogy vagy,mesélj?annyira eltűntél,örülök hogy legalább most idetévedtél :)
Környei hatalmas sörfesztivál megvolt?
Nagy fiamat 5 hétre hazaküldtük Magyarországra nyaralni.Környére jár a papájával horgászni jó sokszor,van hogy éjjelre is maradnak
Egy kis Szlovénia .
nem derül ki az adatlapodból semmi....
legalább egy fényképet feltölthetnél,vagy hogy milyen motorod van
Sziasztok. Új vagyok ezen a fórumon. Egy kérdést szeretnék csak feltenni. Van esetleg valakinek kedve pöfögni valamerre?

wagzsolt@gmail.com címre írjon azonnal :)

ui: Esztergomi vagyok
Te fizetsz hogy menjek?
csak vicceltem
remélem "teltházatok" lesz egész nyáron
jó is lenne egy kis kikapcsolódás,párom meg a fiam ma mentek haza Magyarországra,én itt maradtam mert nem tudok melóból elszabadulni.majd talán augusztusban
http://szallas.hu/sipos-apartm...

itt a jó link :) neked +++ kedvezmény
csak nekem nem nyitja meg?
Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok