Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez igen,jó képek
szerintem ezt a topicot felesleges fenntartani,töröltetni kéne
mint mindig
mizujs,hogy vagytok?
Szia Manka,
Szép napotok volt!
sétáltatásban....már nem tudok rendesen magyarul írni
kutyás napunk volt ma,jól el is fáradtunk a sétáltatásba
vasárnapi kikapcsolódás
jó kis májusi jégeső
kicsit csálén áll a kereke...nem ilyen vonatra gondoltam de köszi
amúgy a facebookon boldog-boldogtalan megosztja hogy elhagyta a pótkerekét
Szevasztok! Eladó lett a kesztyűm !
jóvan,várom a fotókat
A Henrik meg valami kurvanagy vonatot épít a farm előtt ,majd lefotografáziázom neked
Én meg vasárnap,jó idő volt,kimentem Csesznekre.17-én megyek megint hungaroringre,faszom se fog itthon üldögélni
én tegnapelőtt motoroztam egy kicsit,de csak a harleyval,öregesen végre felkerült rá a háttámla is úgyhogy így már a kölök is jöhet velünk szuper idő van,a motorosok száguldoznak ezerrel
júúúúúúúúj de jó volt neked
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!
Igen tud rola,megtettem a feljelentest,de semmi biztatot nem mondtak.Mivel nem volt rendszamos konnyu szetbontani es alkatreszkent eladni foleg,hogy nem sok van belole az orszagban.Azota is figyelem az osszes oldalt nem-e hirdeti valaki alkareszkent.
és a rendőrség tud róla...vagy inkább hallgattál mert rendszám nélkül használtad?ők sem rendelkeznek szuperszimattal de hátha....
úúú,sajnálom
Honda ns 125f volt de nem volt rendszamos en igy hasznaltam.A haz elol loptak el este.En lakotelepen lakom es pont nem volt zart helyen.Amugy minden ejjel le volt lancolva a kukataroloba,de elotte ertem haza es felszaladtam atoltozni,de mire leertem mar nem volt sehol.
na majd most jön hogy húúú de okos lettem hirtelen
de én így gondolom

csak egy példa...ott van a Facebook ami egy hatalmas nagy baromság,de bizony van ismerősöm akinek azon keresztül lett meg az autója.ott nem próbáltad keresni?azt sokkal de sokkal többen olvassák mint a sportmotor tatabányai topikját
most is összetartanak de ilyen pénztelenségben kinek van fölösleges motorja? meg olyan szemét világot élünk hogy aki segítene az is kétszer meggondolja mert nem bíznak az emberek a másikban(sajnos)