Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit kacskaringós...tán be volt rúgva
Drága barátunk mexikói mai alkotása.Szép munka.Grat.Kár hogy nem néznél be hozzám.Ha gondolod szívesen látlak holnap 4-ig.
jaj neeem,nem azért mert hú mennyit ittam,csak mert időben kéne lefeküdni...Ő sem ivott nagyon sokat,reggel ment dolgozni
régen ittam én alkoholt,úgy látszik 2 pohár akármi már fejbevág
Trier-ben
gratulálok neki!de az baj azért ha a férfi születésnapja után a nő nem tud felkelni az előttenaptól-másnaptól
nem messze? te hol is vagy helyileg?
itt vagyol,nem messze
tegnap volt apjuk 38 éves....
torta,pezsgő,minden volt,most meg fel sem bírok kelni,olyan álmos vagyok
Magyarlandban nem tudom milyen az idő de itt esik......
na az csúnya lenne mert csak 18.án érek haza,és még csapatni akarok 2-3 kört

Köln: 17-20 fok napsütés
na megérkezett a monszun.....innentől szerintem minden nap esni fog az eső,eddig tartott a motoros szezon
ahha,ez az
ezt én is megpróbáltam már abban a körforgóban,de az autósok mindig rontják a mókát
Engem követtek környén szimszonos haverok 60-al,közben kiabálták,hogy mindjárt megelőzlek kötsög
Jót röhögtem rajta.
Nekem most cserélni kéne rajta pár dolgot,de inkább másra költöm a pénzt,így ki lesz vonva.Szerintem ne add el,külön motorral azért mégiscsak jobb radirozni,mint utasként.Ha van pénz fenntartani elálldigál a sarokban,enni nem kér.Mondjuk,ha egy jó autóban gondolkozol,akkor add el,aztán,ha visszahúz a szíved,veszel egy másikat.
Én is így voltam a nyáron, kellene lóvé rendberakni az Astrát, ezért meghirdettem a VFR-t. Attól a naptól kezdve szinte depressziós lettem, állandóan az járt a fejemben, hogy nem fogok motorozni többet. Nagyon szar érzés volt, szeretem az autókat is, de ez nem ugyanaz.
Le is vettem a hirdetést. Egyébként is marha nehéz ma motort, autót eladni.
Azt én is nagyon bírom, mikor a sarkamban jön a robogós hülyegyerek, és keménynek hiszi magát, mert majdnem 60-al tud követni a városban.
legalább ne fájdítsd a szívemet hogy nem lehetek ott
ahaaa,már értem.most utólag a képet megnézve tényleg valami olyasmi
Ma este Beatrice Gyermelyen 20:00tól....
gyerekek, mikor lessz a gyorsulási a ságvárin.
basszus ha most is lemarardok eret vágok.
Nekem a mocin nem volt teló szár védő és azt faragtam meg egyedi stílusban. A hosszabb túrák matt nálam egy elég lényeges dolog, hogy a bogarakat és az egyéb szemetet ne kelljen folyton tisztogatnom a megállások alkalmával. De ilyen nálam a lánc ólajzó is.
a képeiden a "saját munkám" fotón mi van?
lehet tudnom kéne de nem ugrik be
na ez is igaz