Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos a légpuskákhoz meg az optikákhoz is teljesen fogalmatlan vagyok, szóval ebben inkább nem adnék tanácsot...
na ehez nem is kell ismeret.
veszel egy legalább 140ccm-is, erősebb vázas motorkát.
belépő szintű MTB áron, oszt hajtol e.
persze kiröhögnek, hogy mi ez a szar.
akkor kölcsön adod és megilletődnek. akkor te kuncogsz
Hat ez az hogy semmi ismeretem pit ugyben.. :-(
GD!
Red Dot-ot milyet szabad megvenni légpura?
Úgy értem mi az a legolcsóbb ami már használható?
pit az nagy buli.
csak 140-től felfelé vegyed, hobbira márka szinte mindegy!
Felesegemnek lehet hoigy veszek majd egy pitbike-ot, de csak azert mert en is akartam mar egyet... ..ugyis hamar megunja majd, en meg mar reg ki akartam probalni.
megmondtam a felesegemnek hogy Reka lanyom addig nem kap motort (meg elektromosat sem), amig nem tanult meg normalisan biciklizni...utana majd meglatjuk...
Andris, kislanynak inkabb quad.
Szerintem.
Sõt, inkàbb barnul
és erről legalább tuti nem kopik le a barnítás
Majd , ha egyszer meg akarsz szabadulni tőle , tudni fogod , mivel ajándékozd meg!Adig meg mond neki , hogy azért nem kap motort , mert veszélyes és félted!
Dani megtalaltam a neked valo fegyvert...es meg fegyvertartasi sem kell hozzza.. :

http://youtu.be/Vg3SDsYhxsI


varjal, de lattad volna: felesgem derekig a hutoben, en kajalok..erre hirtelen hatrafordul hogy: vegyel mar nekem legyszives egy crossmotort!
Mondom, mar ne haragudj, de minek az neked? (egyszer meg magyarorszagon engedtem neki vezetni a robogomat -a 4 meteres vizlevezeto arokban kotottunk ki, motor a hatunkon..)
Erre azt mondja hogy o is szeretbe megtanulni motorozni..


Én is megígértem a kislányomnak , hogy kap egy rózsaszín motort , mondtam neki , hogyvolt tm - ben ilyen színű , és megeggyeztünk , hogy az jó lesz neki!


Na, én ezért (se) nem nősülök meg szaporodok...
Kesz vagyok... 4 eves lanyom rozsaszin motort akar, felesegem megy pitbike-ot...
OK, ezt teszem.
Hálás köszönet GD!

Ha valamiben tudok segíteni a Trialmotorban megtalálsz.
Ha szét tudod kapni annyira hogy belemerítsd az alkatrészeket, akkor arra tökéletes a csiszolás-zsírtalanítás-kólába áztatás-leolajozás.
Ha nem lehetséges, akkor kóla helyett hidegbarnító (azt elég rákenni).
Sima FEG legpuki, fekete szinben, azt kicsit elfelejtodott es itt ott kiutotte a rozsda.....
Gondoltam feljavitom......
már van vegyi barnitás hő nélkül
Ha nagyon zavar a dolog, lehet kapni ún. hidegbarnító pácot (2-3e Ft), kisebb hibák eltüntetésére jó lehet az is.
Vagy lehet másmilyen felületkezeléseket is elkövetni házilag, mondjuk citromlébe vagy kólába mártással (foszfátozás). Persze ehhez tudni kéne hogy eredetileg mivel volt a felülete kezelve (sok, Keserű-féle cucc pl. szinterezve van)...
Jàj, köszönöm!

Aszem esélytelen a dolog akkor.