Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen tudom:(

Hat 80 cm3-tol ne varj csodakat...egy 125-ossel azert mar lennenek kellemes perceid..
190cm-re gondolsz vagy a 100kg-ra

próbáltam ilyen kicsi krossz cuccot az benne a jó hogy ha borulnék akkor csak fel állok és kimegy alólam!
Pici lesz az a 80-as neked....
Azon a tm-en gondolkodok amit a múltkor linkeltem ha tényleg pappíros és tényleg annyiba kerül akkor azt motosítanám!
Csak félek, hogy ha bekakkant akkor mi van!
De oké észben tartom amit írtál!
Persze az elsődleges cél az berg,
de kb annyit szánok rá és ennyiért az jónak tűnik!
Szerintem meg fogod banni..nem egy motort adsz el, hanem egy eletmódot....
Albijam, most inditottam az online motoros boltom.
Ha Parilla nem tud hozni, akkor en beszerzem neked.. Ha kell ujat, de tudok surun hasznalt alkatreszeket is.
Jelenleg tudok komplett TM 80-ast is,ha kell....
Nem akarom elkiabálni, de úgy nézz ki elviszik a motorom... Örülök is neki , meg nem... Most azon agyalok mi a fenét fogok csinálni motorozás helyett.. Lehet mégsem kéne eladni?
Na jó, de van-e olyan kereskedő vagy valaki aki ígérget ha kell valamilyen cucc... vagy csak simán várni kell sokat az alkatrészre...!
Szóval hogy lehet hozzá szerezni ezt vagy azt?!
Sziasztok ! Egy olyan kérdésem lenne hogy milyen árban kell gondolkozni egy olyan TM 80as cross motor rendbe hozásánál amelynek hibás a hengere ? köszi a választ :)
Ahola mindenkinek!

Vasarnap voltam edzesen...jo vol...7 fok, szel, eso..de leszartuk, nem zavart minket.

Napi merleg: faszan alakul a mandiner technikam (en ugy erzem hogy mar csak 40 fokos a dolesszogem, a valosagban van meg vagy 2 meter..a kormany es a fold kozott.. )
Szettortem a jobb hatso rajtszam tartot, elvezztettem a tankszapkamat (de megtalaltam), elszallt a hatso fekem es letortem a jobb oldali labtartom...

De jol ereztuk magunkat, fasza nap volt!

"ha en egyszer kinyitom a szamat!"
Csak csendes megfigyelő vagyok..
hali van tm idomom elöre az egiyk oldali vadi uj nincs még a csavar lyuk se kifurva rajta párban 5 ezer ftért akarom eladni akit érdekel irjon a sonic18@citromail.hu
Mint bármi máshoz,nekem általában minden macerás.
egy ellveszet emeber
Na... a vén medve előjött a barlangjából hogy leb***a a kis bocsot!
És van itthon hozzá alkatrész vagy macerás?
Teljesen más!
Néztem a tiédet is!
Alkatrészbe kompatibilis lehet a ktm berg vagy husky tipusokkal vagy teljesen más az egész konstrukció?!
Pacekra majdnem.nekem ohlins van elől is.mx 450 az enyém ,berugos.azt hittem az smr supermoto,de ez eléggé enduros,mondjuk lámpa sincsen rajta,de fasza nagyon ennyi pénzért! Mellesleg én is ennyiért árulom.
A bergnek 8 óránál más lett a hangja és dobtam is ki belőle meg a szűrőt is! akkor ua mint bármelyik üó.-s gépnél! Kösz!
Szóval ua. mint a berg!
A használtautón van egy sárkény és ha tényleg meg vannak az okmányok akkor lehetne motosítani!
Ez olyan mint a tiéd?
Nem azt írta kakukk , hogy milyen időközönként , hanem , hogy mennyi óránként! Lehet , hogy ő sem megy vele évente 6 órát.