Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üzletre is gondolok, de valamivel járni is kell...
Azért mert átszámolva 350.000 Ft volt...
Holnapra!
waaaaa es ez mert volt jo uzletre nem gondolsz ?
mikorra várhatom kb a választ?
Na, megint bizniszeltem....
Kicsit elfoglalt voltam/vagyok mostanság, de megnézem!
hali..andris exc 525ös 2006os hűtőt tudsz esetleg?balos kéne amin a sapka van...
Szegyen ez az orszag...
http://www.borsonline.hu/news....
velkám tu banánisztán...
Kornel, nezz ra az emailjeidre....nagyon nagy businessek vannak
Igen, az ember egyszerűen nem bírja elképzelni hogy Ő maga is bármikor meghalhat...szegény, Ő sem tervezte ilyen rövidre az életét. Nyugodjék békében. Nagyon rossz lehet most a szeretteinek, szüleinek.

Pont azon gondolkoztam hogy vannak emberek, akik nem sportolnak, nem végeznek veszélyes tevékenységet, mégis -szinte banális- balesetben hunynak el....mások (mint pl. Travis Pastrana) össze-vissza törik magukat állandóan, dupla szaltókat ugranak motorral, ejtőernyő nélkül ugrálnak ki gépekből és még sorolhatnám - és semmi bajuk...
...komolyan mondom, materialista vagyok, de most már nagyon hiszek a karmában, a sorsszerűségben..
Én voltam szlovákiában vb futamot nézni , két éve és bizony ő azért volt ötszörös világbajnok mert az egész mezőnyből kiemelkedett. Egyébként ezen én is elakadtam , hogy egyidős vagyok vele és hát még korai lenne.
Szerzunk neked is, ne aggodj!
nem nem az en nyak vedom ,csak hasznalhatod kicsit
Egyebkent szegyenlem, de en nem ismertem ot...most igy utolag nezve a videoit, nagyon nagy sportolo volt.
Nekem kulon szomoru hogy pont annyi idos volt mint en..gondolom, neki is voltak meg tervei, mint nekem.

Olvastam azt is hogy pont mostansag tervezte a visszavonulasat...
Természetesen igazad van , én is csak ennyire gondoltam!
Egywbkwnt megjott a naykmerevitom..
Egyebkent ha mar valakiert gyertyat gyujtok, az az 1 eve, rakban elhunyt edesanyam lesz, nem egy szamomra idegen ember.
Nagyon sajnalom, ami vele tortent, de tudta mit csinal, mit vallal.

Ha nem haragszol, nem fogok mindenkiert konnyet hullajtani, de ismetlem, nagyon sajnalom hogy edzes kozben megserult es elhunyt.
Talan mert senki sem tudja hogy TM-el kezdte, szid....
Szégyen , hogy itt senki meg sem említi Mika - t , hatalmas EMBER volt és ráadásul TM - el kezdte a vb - s pályafutását , 3 évig kitartott a márkánál és ezüstöt is szerzett.
Intezkedem!
Andris engem érdekelne 1996-os TM MX 125 power nyelv + egy két aproság a nyelv mellöl. Ilyen alkatrészeket te tudnál szerezni?
AKKOR NE ADD EL!