Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részletek?
Szerintem is.. Hiaba erosebb a 2T, ha szamomra kezelhetetlenebb..
Volt, illetve talan most is van..
nem jó bazz

amugy meg hajrá új motor!
szerintem fogsz vele gyorsulni.
haloka, nincs TM-em, de közel lakom a Parillához, maradhatok?
Triál még mindig nincs
Hulye...
Majd azt mondja: vazzze, ez a terminator volt!
A hullaházba égetés után majd biztos nézi majd a faszi hogy mi ez a vas a sütőben a hamu között
Annyi volt!
Szokott itt lenni ilyen, viszonylag surun..
Tudok most 2001-es CR 250-et 600€-ert...

Multkor lecsusztam egy 450-es TM supermotorol, 240-ert..
bakker 140 ezer volt a motor + egy komplett blokk? Ha itthon ilyen lenne tuti én is lecsapnék rá
Ha így folytatod lassan az egész termék paletta meg lesz.
Most mit sirsz, tobbet ersz najd a MEH-telepen, ha az asszony egy szep napon lead..
Örökös mint a nyomor? Meg a vas a lábamban az is örökökké marad köszönhetően a tm-nek...... kakukk gyilkos motorja volt a bűnös ..
Akkor ezennel orokos TM-topic tagga nevezlek ki!
Olyan is lehet topiklakó akinek nincsen tm-e? Viszont egy tm miatt lett egy kettős lábszárcsonttörésem....
en is nagyon szeretem oket, megmondom oszinten hogy sokat varok ettol a telotol..
Mult het vasarnap kint voltunk palyan a 300-al, de tiszta godor volt a palya es kokemeny...a teloim nem voltak beaalitva es azt vettem eszre hogy 2 kor utan vattak voltak a karjaim..persze attol is volt hogy kihagytam 1 honapot, de ereztem is hogy ossze-vissza ugral a kormany a kezemben, nagyon szar volt a csillapitas.

Szoval osszedobjuk a blokkot , beallitjuk a telokat es meglatjuk, mit tud...

De nagyon szeretem a TM-eket, ezen is rengeteg jo cucc van: paioli telok, Gianelli dob,stb....bar valoszinuleg a dobbol vagunk, mert nagyon hosszunak talaljuk....
Paioli telo nagyon komoly, durván jól működik. az enyém Poletti szelepelésű.
Tetszenek a 4t-k. De a 2t robbanékonysága, hangja, porgőssége az igazi.
igy van, ezert is vettem ezt...nameg azert is mert marha olcso volt..

konnyebb lesz a 4T, de sokkal gyengebb is...
Szerintem a 4t kezelhetőbb mint a 2t. Nem olyan fárasztó menni vele. legalábbis ez a saját tapasztalatom.
Koszonom.

Sokkal jobb allapotban van, mint a 300-as, amit vettem.

elso telok verseny Paioli-k, porszaraz, nem folyik.
Hatso Ohlins telo is teljesen jo allapotban van, kerekcsapagyak, kormanycsapagy, hathso lengokar szinten.

A blokkot osszerakjuk (lehet hogy fotengely es hajtokar csapagyat cserelunk a biztonsag kedveert) es mar mehet is...

tenyleg nagyon kivancsi vagyok hogy milyen a menettulajdonsaga, kzelhetosege a 2T utan...
Nyilvan joval gyengebb lesz, de lehet hogy ne is hatran, a 300-as kirazza a lelket is belolem, neha tul eros nekem...

Elerkeztem arra szintre hogy a telokat is profin be kene vegre allitani, de baromira nem ertek hoza...na majd a szerelom..