Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiprobaltam, tenyleg nagyon allat!
Mondjuk az utana le o dupla ugratot nem is lehetne megugrani, rendes lendulet nelkul.
Istenkirály a mandiner
Itt semmi extra...
ilyen konnyen lehet waaa
Svedben necesebb de irben ugy latom cool
Motorbizniszt hagytam a francba....paran irtak otthonrol de huztak a szajukat...illetve a legnagyobb "gond" az volt hogy irtak egy paran (itt a sportmotorrol) hogy ez meg az kene...ok, megneztem, intezkedtem, visszairtam hogy van, enyi...hallod, meg csak annyit sem irtak vissza hogy basszam meg magam...mert ha nem jo az ar, sok vagy mar nem kell, annyit elvarnek hogy az embver azert valamit visszaboffent...

Inkabb elinditottam a karosszerias/autoszerelo/fenyezo muhelyt, azzal jo keresunk.
összejött a biznisz?küldtök haza motort?
és így is van!
Tetszik a mondat az alahuzott resz alatt:
" a motorsport veszelyes lehet es serulest vagy HALALT vonhat maga utan"...
Megkaptam a licenszhez a papirt...ket igazolvany kep kell, meg 50 euro az evre es mar mehet is a moka..
Par foto tegnaprol, meg verseny elott...
Voltam ma versenyezni (mx).. Helyezesrol inkabb nem beszelek, viszont vegre megugrottam azt a dupla ugratot, aminek mindig faszantosan sikerult a kozepebe becsapodnom... XD
Motor jol teljesitett, ha nem durran be az alkarom, sokkal jobban elveztem volna... Kurva jo mandinerek voltak, teljesen ujra turt palya, holnap dobok fel kepeket!
Te se lettél szebb mióta nem találkoztunk...
Itt sem különb a helyzet. Mikor hirdettem 620-ra a motoromat , jött egy sms , de csak ennyi hogy 440-be viszem azonnal.. Anyád! Mi a faszt gondol az ilyen.. 620 -ból majd elengedem a negyed motor árát..?.
ma lazzultam kicsit ,persze motoros tema csunya helyen fuj rossz
gyikok ma ez a no ugy gondolta a busznak egyenesen neki megy ahol ullok kaszas jatszik velem nagyon
Hihetetlen ciganyok az irek... Ir nekem egy gyerek tegnap hogy reggel elviszi a KTM-et, amit 1600€-err hirdetek, 1000-ert! De mindezt ugy, mintha szivesseget tenne nekem..
oké!remélem meg lesz addig!
akkörül
Utánanézek...hányas évjárat a tiéd? 1974, ugye?
Jé, mások is raknak fel képet a motorjaikról, rajtam kívül!

Fajintos a gép! Nyáron kipróbálom...
,igyal sok kavet :D
na ujra kuldod helyes