Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En pegveszem neked ha gondolod, bar 260 km-re van tolem...
Elobb szolsz, mar itt lenne a garazsban...beferne a tobbi, 7 motor melle...
Azt hittem, az ember ugy vesz motort hogy elosszor eldonti hogy mire kell es hogy mennyi penze van ra..
Hat mindenekelott nezd meg hogy kuldi-e magyarorszagra.. Vagy kerdezz ra hogy kuldi-e oda is? Mert nincs annal rosszabb, amikor mar a licit vege fele van, vegee ranyomsz a cuccra es kiirja hogy oda nem kuld.. :-(
Arra is vigyazz hogy a magyar hatosagok szeretnek vamolni..
így van, gyakorlatilag amin enduróval átzúzól, azon triallal egy órát eljátszol......és elfogy kb. egy liter benzin.
ja, és ha kimotorozom tankom 2,5 literjét, na akkor rendesen elfáradok.
Mondjuk az igaz hogy lényegesen kisebb hely és szintkülönbség elég ahhoz hogy a triállal ugyanolyan jól szórakozzon az ember, mint egy enduroval...Bandi, hova is kell küldeni a pénzt?
Nos, en falusi vagyok, raadasul az alfoldon....
Ugyhogy, ha motorkalni akarunk road vagy offroad palyara kell mennunk.....
Viszont trial szinte barhol hasznalhato; az udvarban raklapbol barkacsolt" palyan", csatornaban zsilipnel, osszedolt hazban, autopalya feluljaro oldalan.......
Igy elunk mi videken.....
Upsz on nyert.
en kerek elnezest!
Barhol....
Hello! Bocs ,hogy bele vau zok de ez már TXT,neem pampera blok!
Nem is ezzel van a bajom...hanem hogy hol, meg mire tudnám használni?
Messze a legolcsobb motorozasi forma.
Minimal szerviz a benyat meg szinte termeli.
Ez a gaz meg a pampera blokkos ergo minden van hozza.
Nehogy a végén még tényleg megvegyem...
mert nésztem egy kipufogót csak enm tudom hogy müködik eza dolog hoyg jön le
helló andris az ebayen ha megveszek valamit akkor az hogy jön le postán?a segitségedet előreis köszönöm
Ezek csak ilyen szigeten szaguldoznak korbe korbe.....
Itt azt sem tudjak hogy mi az a gasgas... a trialt meg foleg nem muveli a mai nemzedek...

Dani, ezek alltalaban 280 cm3-esek
És azt tudjuk hogy mekkora (ccm)? Mert azt pont nem írja...
De amúgy elég jó áron van...hogyhogy nem kelt még el
Szia!

innen: donedeal.ie

de erre szamolj lazan meg 50.000 Ft-ot, annyi kb a hazaszallitas neked magyarorszagra...
helló andris te hol nézed az eladó motorkat az interneten ?
üdv:Varga
pedig innen vetem ezt a 2003-as TM-et is 140.000 Ft-ert...az a titka hogy minden nap nezni kell, tobbszor is...az autok/motorok alltalaban (a jo aruak) 1-2 ora alatt elmennek
Nézegettem ezt az oldalt, de nem úgy nézz ki mintha kint olcsóbbak lennének a motorok... francba....
220.000-ert odaadna