Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...abbol...
Ezen a kepen ket almod egyesul... Appol a piros szinu sosem lesz meg!
Mit röhögöl, vén genya?
Bódogabbat...
Kellemes boldog karácsonyt neked is
Nagyon szivesen.
Nyilvan, en sem vagyok tevedhetetlen .. (De mennyire! )

Kivanom hogy gyorsan elmenjen, jo aron!

En is Kivanok nekeed es mindenkinek nagyon kellemes, bekes unnepeket!
Szia Andris!

Köszönöm a tanácsodat!

Mindenkinek Kellemes, boldog karácsonyt!
Minden motoros társamnak Boldog karácsonyt kívánok....
De megváltoztál, Dani! (előnyödre)
Szia Roland,

Éppen ellenkezőleg: tanácsot adtam, nem kötözködtem.

Ha megengeded, eddig tobb mint 25 autóm volt, illetve jelenleg is van 4 motorom. Van egy garázsom, ahol autó/motor szervízzel és eladással foglalkozunk.
Elhiheted nekem, tudom hogyan kell eladni.
Előtte a Csiki-begében voltam otthon motor és autó értékesítő.

Nem téged állt szándékomban megbántani, csupán tanácsot adtam.

Természetesen mindenki számára legfontosabb a saját portékája, ez természetes.
De ez nem jelenti azt hogy a vevő is ugyanilyen szentimentális lesz...ellenkezőleg, mindent bevet hogy olcsóbban megvegye.

Az mindig gyanút kelt, ha valaki nagyon "fényezi" a motorját, túl sokat ír róla.

Az is gyanút kelt, amikor leírja valaki hogy ráköltött x ezret , csak azért hogy eladja,. (még ha így is van)

Otthon ez nem dívik, itt, külföldön igen.

Egyébként a motorod szép állapotú és (idomok alapján) tényleg 1996-os.

Mondjuk annyit azért tudni kell hogy a full kroszmotorok, mindig olcsóbbak mint az endurók, mivel azok szervíz intervalluma sokkal több időnként esedékes.
Ezért jár otthon boldog-boldogtalan krosszgéppel ensurózni, mert olcsóbb a motor..csak később jönnek rá hogy a fenntartás elvisz mindent. (dugócsere, stb)

Én a 2003-as TM EN 250f-emet 180.000 Ft-ért vettem.

Még valami: a TM-ek nagyon jó motorok, de sokáig fogod árulni, mert a kutya sem ismeri őket...én 3 hónapig árultam itt az enyémet (TM 300, 2T), pedig álltalában 1-2 hét alatt el tudok adni egy motort...
Te Ausztráliában vagy hogy nálatok már elérkezett a Karácsony?
Sziasztok!

Látom meg van a jó magyar mentalitás. Ti is csak kötözködni tudtok az emberrel!

Kedves GD!

Valóban igazad van, hogy az alumínium is fém.
Akkor most kijavítanám magamat. Az alumínium lamellákat cseréltem le, acél lamellákra.
Talán majd így nem szúrja a szemedet!

Kedves Andris!

Szerintem nem én vagyok az első, sem az utolsó aki, több mint 200-at kér egy 16 éves krosszmotorért, még ha az egy TM is.
Másrészt amint már említettem, nem endurom van, hanem egy full krosszom. Az már más dolog, hogy én endurozásra használtam.
Ha kicsit figyelmesebben elolvastad volna amit írtam, akkor láthattad volna, hogy nem hazudtolom meg magamat.
Én azt írtam, hogy a főtengely felújítását 40.000-ért végezték szervizbe. De a motor összeszerelését egy ismerősöm végezte.

Lehet, hogy egy kis regény amit írtam, de én ""nem árulok zsákba macskát"". Én nem szeretnék senkit se átverni.
Lehet, hogy nem hirdetésbe kellene írnom ""kis regényt"", de én úgy gondolom, hogy így legalább mindent megtudhat az érdeklődő, a motorral kapcsolatban.
Boldog Karacsonyt nektek
Ne szivd nagyon mellre de negyed millio forint egy 16 eves enduroert kisse sok..

Masik dolog: szervizben csinaltak a felujitast 40.000-ert de vegulis egy haver szerelte be...
Engem nem erint a dolog, nem akarom megvenni, de ha mar a sajat leirasodba ellentmondasokba kerulsz onmagaddal, az nem tul bizalomkelto.

Ha elfogadsz egy tanacsot, ne irj kisregenyt a motorrol, hanem csak 3-4 , lenyegretoro mondatot.

Keszulj fel ra hogy ennyiert nem fogjak elvinni... Majd max ajanlanak erte mindenfele cseret...
deee szinesfém
"Valamelyik aluminium volt valamelyik fém."

Az alumínium nem fém?
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekelne....
http://www.kepesmotor.hu/tm-kr...
Akinek eloszor lesz ra 6000 euroja...
Te
so akkor gas gas 300 4t nyert yamaha blokkal nos kerdes ki veszi meg elsore es teszteli
Úgy, úgy...
Na ja... Fizessen mas, teszteljek, ha bevalik majd veszunk belole...