Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nem emlékszem, hol van ott mezgaz bolt, de utána járok, köszönöm!

Kiskunlacháza, Vörösmarty u., mezőgazdasági bolt.



Ezt meg Kornélnak
Hol?
Vagy 3 éve hogy utoljára csináltattam ilyesmit, akkor 2 pár első, meg egy pár hátsó betétet gyártottak asszem 3200-ért.
Dani, tudsz árat, mennyiért ferrodoloznak újra fékbetétet? Kéne két hátsó a kis KTM-be.
Én is melóban néztem, nyugi

Azért ha be lenne fizetve az ausztrál 4napos endurora a nevezési díjam + csomó szponzor tolta volna a cuccokat hogy versenyezhessek és még esélyes is vagyok (ezzel a szakadt motorral is 4. lett a 35 év fölöttiek között az arc) akkor szerintem Te is meg én is szarnánk a felnire, mennénk vele akár a lánckeréken is
Kicsit emlekeztet egy ismerosom esetere, aki vett egy 125-os TDR-t...

Mondtam neki hogy a gyertya mellett jon ki az olaj, nem artana rahuzni...jaja,mondta..aztan teleragasztgatta Monster matricakkal, meg a konyharuhankkal (!) attorolgette a motort, na meg befujta a sisakjat aranyszinure...csak eppen a gyertyat nem huzta meg.

Eredmeny: 17 kilometert tolta a motort hazafele, a monsteres matricakkal, meg az arany sisakjaval, mert kilotte neki a gyertyat es szetbaszta a menetet..

Ennyit a weekend motorosokrol.

Itteni magyar haverom 16 eves YZ-je ugy nez ki mint eguy rakas szar....kivulrol...de mechanikailag elhiheted nekem hogy nincs meg egy ilyen jo motor a kornyeken..

Ot nem az erdekli hogy milyen szinu idomok vannak rajta, meg tank, meg rafok...megis tobb eve bajnok vele...
Hang nelkul neztem, mert meloztam...nem mindenkinek van annyi ideje, mint egyeseknek..

aha..ertem...szoval tudom hogy barmikor szetszakadhat a hatulja, de azert elmegyek vele versenyezni..ez tenyleg teljesen ertheto...

Remelem, nem ertesz vele egyet,. mert akkor toled sem veszek motort...
Te a cseh 2-est nézted vagy mi?
A verseny előtt nem sokkal vette a motort, rögtön az első motorozásnál kiderült hogy a himba meg a kerék kész vannak, de nem érkeztek meg meg a küllők a versenyig. És ugye ezeken kívül kellett még féktárcsákat is cserélniük, futóművet átépíteni stb.
Ez a csavo meg egy nagy balfasz... A kullo nem egy verseny alatt lasul ki.. Lecserelt minden szart rajta, de a kulloket nem nezte volna meg.. Gondolom a blokkot sem, bezzeg uj buko meg matrica szett lurva fontos volt...
Csak nem fikazni a motoromat!
A CDI elszalt a fesszabalyzo miatt...

Egyebkent egy karc nincs rajta, meg a vaz sincs megkopva ott, ahol a csizmaja az embernek hozzaer...

Van itt egy garazs ahol klonoznak cdi-ket is, megkerdezem.

Egyebkent most vettem hozza futheto markolatokat, 50 literes alu koffereket, meg alu gps tartot a Garmin streetpilot-hoz a touratech-nel.

2013-ban osszeszokunk, aztan irany afrika!

Ja, juniusban megyek Normandiaba, a D-day evfordulojara!
Megnezem a nemetek alltal csinalt tornyokat, ott lesznek az amerikai 101-es tengereszgyalogosok.. Kurva jo lesz!
Javítani szerintem esélytelen, ki van öntve az egész műgyantával.
Mondjuk tudok egy srácot aki mindenféle elektronikákat javít meg gyárt is, de szerintem neki kellene hozzá az egész motor hogy tudjon méricskélni...
Amcsi KTM-es fórumon (ktmtalk.com) próbáld meg, hátha...ha ott sincs, akkor marad az új, de az biztos nem lesz olcsó


Másnak is sikerül amúgy "remek" állapotú motort venni:
http://youtu.be/hVRN0fExtuw
Dani, nem tudsz valakit, aki tud 640 adventure-hoz CDI-t?
Vagy lehet azt egyaltalan javitani?
Igy van, igy van!
Mi egy legyet sem tudnank bantani!
Most miért mondod, mi itt mind viráglelkű, szélben lobogó hajú hippik vagyunk és a lehető legjobban elítéljük az erőszaknak még csak a gondolatát is
Utólag is Boldog Karácsonyt mindenkinek.
TM forum=The Military forum
Stevie Wonder kutyaf@sza hozzád képest wazzeg