Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Marits én 16:00-kor érek haza hétköznapokon, így nekem is csak a késő délutánok de így szezon vége felé inkább a hétvégék a jók egy kis guruláshoz :)
De valószínűleg a hétvége lesz jó mert most pont láncszett cserének állok neki a napokban. Privátban küld el a számod aztán majd felhívlak és értekezünk, hogy mikor merre hogyan mennyit :D
ABSt ha tudja az ember ki tudja használni az előnyeit sportos vezetés mellett,bár nekem könnyű volt idomitani supermotoskent,ott ugyebár rendszeresen későn fekezel
Akkor Zsupi írd meg a címed meg hogy mikor tájban érsz rá (Én késő délutánonként) aztán átgurulok! :)
Mélyről húz, mint a vízhordó lány
Tudtam mi lesz,így készültem,tavasszal indult az eladás és már akkor mondták hogy szeptember lesz belőle,addig meg kétséges volt a narancs eladása isd,ahogy nézema hahut eléggé megmerevedett,szinte ugyanazok vanak fenn amik tavasszal.
De nem gond ott a honda azzqal lenyomtam egy 7000.-et.
Csak akkor volt gebasz mikor vizgáztattam a narancsot és megszokásból énis akkorát húzta mit a hondán.
Kikerekedett a szemem hogy húz.
Pedig megvolt 6 évig.
Baszki akkor az idei szezonod az új vassal eléggé megoldották... Jó kis magyar bürokrácia.
Hivataltól függ.Amitől meg a kifizetés amire várok tavasz óta.Már visszajöttek a kéthónapos nyári szabadságtól a kedves irudai alkalmazottak.
Talán már a jövő héten méltóztatnak kézbevenni az ügyet.
Mondjuk ezt megértem :D Azért ha jó napjuk van egy gyorsváltót is hozzá csaphatnának, mond nekik :D
Tudni amúgy hogy mire lesz meg a vas?
Több alkalommal mentem fel az utóbbi 2 évben 2000 méter fölé és az utóbbi időben amikor len van 25-30 fok fenn nem ritka a 14-15.Meg eső.
És hamár homár új lesz akkor mért ne,megpróbálom bealkudni.
Boccs benéztem hiszen Imrének van RS Streetje. Én csak a megérésnél azt mondom, ha valakinek elég az S vagy R 765-ös Street futóműve és fékei de szeretne gyorsváltot akkor olcsóbb neki extraként megvenni mint venne egy RS-t csak azért mert arra rácsavarozták alapból :D
Hát ha csúszókuplung is kell akkor érthető hogy csak az RS jó :)

Zoli, anno egyszer volt markolatfűtésem és nem rossz dolog de már rég leszoktam az olyan hidegbe motorozásról ahol érdemes lenne benyomni. A gyorsváltó meg egy álom, így kétszer elöbb vennék azt mint kézrezsót :D
Biztosan felrakható mert a konfigurátorban kérhető a gyári gyorsváltó.Nem is olyan vészes a többihez képest az ára mert 310 font ez 105e.Egy markolatfűtés meg 190 font ami 65e vagy az utaskpaszkodó ami 55e forint.
Kérdés hogy kéne e nekem gyorsváltó?
Még sosevolt,bár abs sem meg esp.
Nem találtam
Igen csak kérdés hogy megér e annyit. Nekem csuszokuplung kell de sajnálom a 300000ft
Hihi így járt, de jól tette hogy aláírta
Nem akarok hülyeséget kérdezni, de szerintem gyorsváltót extraként bármelyik új verzióra lehet kérni nem? Ha vkinek nem kell a legdurvább verzió, de pl szeretne qs-t tuti felrakható. Nekem pl a 2007-es Streetemen is van, igaz az nem gyári
A tükör vicces volt,kormanyveg tukorrel nem ferek be a kapun gyorsvaltora nem vágytam.
Ha esetleg nem szokom meg a tükröt,(az index meghökkentő milyen kis úton jar) feldobok egy par old style tükröt.
Amúgy igen. Felesleges az rs utcára, mert hiába a drágább fék meg futómű, én nem érzem hogy hűha de sokkal jobb lenne mint az r. Ami viszont űberfaszaistenkirály az a gyorsváltó. Az r-en a gyorsváltó hiánya, és az előző modell semmirevaló tükrei amik feltűntek vezetés közben. Az rs tükreiben sokkal nagyobb teret látni.
Szia, a használtautón van pár darab hírdetve, az élmény garantált, ha jó állapotú a gép.
Azmar tuuuumacccs nekem.
Egy.
Az RS marad. Már bele tekertem 7ezret, de nem bírok betelni vele.
Szia
En is keresek eladot..ha nem titok mennyi volt az annyi? S van e ott elado még ahol ez volt?