Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a lánc kezdte ki?
Baszki,ott elvileg lennie kéne egy gumi bizgerének ami lefogja a csöveket.Nem rakhatták vissza jól mondjuk lánc takarításkor.
Ha jól emlékszem két túlfolyó és egy vízcső fut ott.
És pont a vízcső?
Akkor az nem lett jól vissza rakva, annak takarni kell a lánc elől a csövet.
Úgy néz ki,a lànckerék dekli kicsípte a vízcsövet.
Hàtha kell valakinek ennyiért
https://shop.goproo.cc/hero9-b...
Jut eszembe,amit meg lehet még nézni hogy nem a tágulási hanem a vízpumpa csatlakozása a blokkba.Ott van egy vagy két O gyűrű,pont az oldaltámasz felett van,és ott megy rá a gumicső is.
Lehet a hűtőfolyadék cserénél azt a csövet kötötték le hogy leeresszék,és nem húzták meg a bilincset,de az O gyűrűket se nagy kunszt kicserélni,csak ki kell rántani a fémcsövet a csavar oldása után.21-es cső,14-es,12-es csatlakozók.Mind bilincses,de a 22-es O gyűrű cseréje sem nagy kunszt.
Igaz sose ment szét,főleg szinte új motoron.Én a bilincsre tippelek.
Vagy kondenz víz?
Köszi. Egyenlőre sokkba vagyok. Ma fordultam vele egy kört és a sztender felett valahol csepeg a hűtő víz.
Eladó cimbora motorja 2001es itthoni első tulaj, 120ezer van benne, frissen fényezve a tejfelesdoboz.
Van egy donorja labancból, az karcmentes 39ezret futott. Darabja 700ezer ha egybe viszed lehet alkudni is.
Én csak ámulok és bámulok....
Tudva, hogy hány motorod volt!
Milyen a bömbi!?

A Triumph-ot el is adtad?

Részemről marad a suzuki, mert nagyon szeretem

Most van a szervizbe olaj és fék folyadék cserén....
Gratula!!! :) Sok örömteli időt kívánok az új motorral. Nagyon szép állapotúnak látszik a kép alapján.
Itt a fórumon írt ràm a tulaj.
Szíp
Hol talàltad?
T mint Triple
Drakula! Valami kép netán...
Hali! Talàltam motort. Remélem most màr lesz nyugodt alvàs. Ki voltam még így is hogy tél van....rs lett. Az első évj. Ezüst.
Thailand.
Főleg ha kályha ezüst és made in china vagy thailand
Van, de közben főzök, sütök...
Van unalom
Idén jan. 16-án raktam fel.
Most akkor levetted azt amit 2020ban felraktál?
Ez igaz!