Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kagylos kopas a tarcsan,sok helyen mikroneterrel mérve kiszűrhető.
Kagylos kopas a tarcsan,sok helyen mikroneterrel mérve kiszűrhető.
Nem, gumit is átnéztem nincs rajta semmi pukli, ilyesmi, mondjuk nem új már van benne vagy 4-5 ezer.
Ugye nem most cseréltettél első gumit?
Hali!
Ráz a motorom fékezéskor, Speed Triple 2013-as, volt már ilyen tünet valakinek?
Szemre minden ok, de valami nagyon nem frankó, nagyobb tempónál durván rázza az elejét, mikor már csak épphogy gurulok, megállás előtt akkor szaggatottan lassul a karon is érzem ugyanabban a ritmusban, nagyobb tempónál ezt nem tudom kiszűrni a rázás miatt. Felni, gumi jó szépen fut. Kormánycsapágy nem lóg, kerékcsapágy jó. Fékfolyadék 1 éves, nem levegős, betétek jók egységesek. Külön levettem a nyergeket és mindkettőnél a kereket megforgatva van egy pont ahol picit jobban szorul a kerék. Tolómérővel mérve század eltérés van csak a tárcsákon.
A can bus hiba , mem volt radugva a muszerfal. A borulas erzekelo volt lehuzva gyujtason.
Fura állat,első gen. Szürke blokkos daytona 13 utáni hátsó lengőkar,egyedi kaszni elemek.
Szíp!
Vagy ilyen.?
675ös es cafe Drift, hogy talaltak ki?
Pl milyenek?kivancsi vagyok
ok,jó
Büszke vagyok rád, hogy ennyire érdekellek! De sajnos csak 4-5 topikba írok és csak egybe rendszeresen!
Dingdong Én olyan büszke vagyok Rád,hogy Te minden topikban ott vagy,de érdekes, hogy majdnem minden posztod kicsit sántít( hülyeség)
Nem ér annyival többet a sima verziótól, mint amennyivel drágább és a színe sem tetszik!
Na szuper! Általában inkább ilyen bajok szoktak lenni ezekkel. Nálam mondjuk a lambda szonda egyszer már elszállt de azóta meg direkt nincs is bent
Kiolvastuk. Volt benne jópár hiba.
Törlés után a Map senzort írta újra be. Hazaérve megnéztem, a map szenzorra menő gumicső le volt csúszva. Most újra van alapjárat hidegen melegen.
Köszönöm a segítséget!
robertpandi@freemail.hu
Köszi!
varni kell,az ujaknak biralasra,van hogy napokat,kuldj egy email cimet,ott letargyalhatjatok.
Nem kaptam meg...:(