Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te hazug! Te töltötted fel, csak már nem tudom hova, a sárga szürke moccantyúdat amin a rosso3-ak voltak...
Már mondtam, hogy nincs majrém, de ha így tudod mutass már eg yképet a 3centis majrémról, gyermekem.
"Hozd a nyuszimotort.. gyereeeee....."
Nagyon komoly technikad lehet ha 3centi majréval lapon fordulsz
Lapon gyermekem, lapon!
Egyenesen kanyarodsz!!
Dehogynem,tobbet lötykölődik a dögszálliton az oldalan fekve az a szarkupac k5 mint a ket kereken gurulna,johogy nem kopik le a formavalaszto mert mibden kanyarban hadraesik ez az ugyetlen istenbarma vele,mar idomgyarat kellett berenie hogy gyozze cserelni a serclit.
Nana hogy 3 centis a majreja.
Nincs 3cm amjrém! Ratyedli
Igen, elfogytak az érveim a 3cm majrédhoz neked elég lenne egy lábbal hajtós is, felesleges beszélned rendes motorokról. Ratyi!
Mindig akartam egyet, elébb tudtam mit a Triumph, mint te.
Segítség ? Neked? Komoly? Minek neked triumph ez mellékesen olyan mintha én kérnek segítséget gsxr bol,tudni hogy kamu
Na ez teljesen jól jellemez téged! Ja és ezt említsd meg másoknak is, mert akkor senki nem tudja jól! Valamint az új már 125-os, tehát tájékozatlan is vagy.
Hihi kwakosok
Drz volt regen jó is volt de ez már a múlt azóta nincs semmi érdemleges a Suzukinál
49ccm nem nevezném motornak nallam 350-400tol motor a motor
Még rosszabb! Csak trollkodsz!
Ez vicc nem kötekedés
RMX450Z
Tudom, hoyg hatalmas vagyok és az érveim is jók, nem hiába kezdesz el személyeskedni, mert már ninc smibe kapaszkodnod.
Hatalmas vagy. Ratyi érvek, állítod a hülyeségeidet. Beledugtad már a fütyidet a suzukiba? Nagyon elfogult vagy a márka iránt és elvakult, kezdesz olyan lenni mint itt néhány kawakakis
DRZ! Jelenleg nincs a kínálatban, de azt hittem ezt már megértette múltkor, nincs akkora piaca, ezért lekakilják.
A GSX nem az? Te hol élsz? Arra nem is kell venni plexit, mint a KTM-re külon.
A dl még mindig nem jo motor. A gsx meg nem túramotor.
Na de hol van supermotoja, enduroja ?
Dehogyenm! GSX1000, Dl stb.
Nem! Te vagy az, mármint buta. A CUB az motor! Tudod nem csak a pech nagyobbító 1050-es számít annak!
Biztos valami tanulmány motor lehet mert a közutakon egy sem mászkál