Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy lámpás ,
Németországból való
Kár hogy nincs meg a bugeye. Flyscreenel talán jobban nézne ki. De kis index fekete hutoradiator oldaltakaró,... Hátulja milyen
Honnan hozták melyik országból?
Azannya.
Az enyém ilyen
Köszi. Sikerült szétszedni, be van ázva, kapcsolóknak annyi
Akkor műszerfalat szétkapni és első körben a mikrokapcsolókba kis kontaktspray aztán ha úgyse jó akkor kiforrasztani és másikat a helyére. A bal gomb lépteti a bal kijelződ a jobb gomb meg a jobb kijelződ, amelyik szélsőt plusz a középsőt nyomva tartod akkor meg nullázza az adott adatot.
majorostomy@gmail.com
Köszi
nekem van, 19mb, hogy/hova kuldjem at?
Azt is vagy 15-50 en eddig ahogy írod 10est használtam most kipróbálom a 15ost
Castrol olajkeresőbe 10-40-et írnak
Enyémben is annyi volt mikor vettem, és a 1 gomb a műszerfalon nekem. Is gondot tud okozni de mindig rabeszelem hogy működjön
Én jövőre Castrol parti leszek fullszint15~50, gyertya meg a manualtol elteroen nem cr9 hanem 8 ngk tol
Service manualt tud vki küldeni? Neten nem sok értékelhetőt találtam
Mondjuk ezt a hulye 3 gombosat nehezebb kezelni.
Igen, kap áramot, minden működik, elindul rendesen, méri az össz km-t, de a 3 gomb néma
Zoli jól írja. Egyáltalán működik? Világít meg mindent jelez meg mér csak a gombok nem működnek? Mert ha csak a gombok akkor lehet nem nyomod meg eléggé mert egyszerre 3 mikrokapcsoló azért nem szokott beszarni
Az baj,áramot kap?
Ma olyat tapasztaltam hogy a műszerfalon levő 3 gomb egyikére sem reagál semmit. Vkinek ötlete esetleg?
Egyébként milyen gyertyát és olajat ajánlotok bele?
39000