Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sarga szegenysegjelzo.Mindben van.
A másik 3 lednél tudunk ellenállást mérni, ennél nem.
A gyújtás kapcsolásakor felvillan a baloldali 4 led?
Olyan is van benne¿? ¿????
Szerintem bármilyen akkora méretű smd ledet berakhattok. Tönkrement? 3528 vagy mekkora van bent?
Kapcsolók megvannak, holnap éjszaka csináljuk, szombatra lesz eredmény. Kellene még a benzinszint jelző led teljesítménye
Hát szerintem nem húzták meg azt rendesen és úgy biztosították le. Hajlítsd ki a lemezt majd húzz utána az anyának és egy másik részénél a biztosító lemeznek hajlítsd rá újra. Gondolom már nem a gyárban felrakott lánckerék van rajt és így sikerült felrakniuk Ez nem nagy dolog. Műszerfalat sikerül életre kelteni?
Most már megtekinthető
Találok azért dolgokat még. Az első lánckerék anya a bizfosító lemez ellenére is 2-3mm-t mozog. Ez normális?
Amúgy könnyű mert lemered ahova bemegy az megvan
Este lemerem mekkora,lehet a ricambi weiss oldalról rendeltem pontosan nem tom
Igen az a 14es ,így néz ki
koszi ez lesz az - ha nem talalok idehaza, akkor lehet az lesz belole....
Nem vagyok képben a pontos tipusban,csak tapogatózok,vin szám szerint jó lehet ez,és még ha a 14-es bizgere lenne akkor 14 euro+postáért nem túrnék bontottat.
http://www.worldoftriumph.com/...
neztem en is ott de nem talaltam
Tudtok ajánlani vmi helyet ahonnan emelőt tudok rendelni?
Hátsó emelőt akarok venni. Mekkora legyen a tüske átmérője? Az olaj a fedélcsavar furatánól jön. Hogy?
Vagy a lánctrutymó sivárok,ha ragacsos akkor az,vagy a kihajtó tengely szimering.
Le kéne takarítani és úgy ránézni.
Onnan hogy szivároghat az olaj?!
Triumph büszke nincs takaras
Vmi kor. A ebayen láttam is olcsó pénzért
Nem szar,senki nem mondott ilyet, csak ha igény van ra lehet csinositani
sziasztok, ules vegeben / aljan levo takarot keresek 2005-08-as 1050-hez, ha valakinek lenne egy felesleges (ami az enyemrol hianyzik)
Most akkor nagyon xarul néz ki? Mert akkor letakarom ponyvával és úgy járok vele