Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mint a gyerek(fejét fogó)
a 10078 lépés a havi összesítő?
a lényeg, hogy 100 méterig meg áll benne a víz 😅
semmi(kezeit széttáró) pont ugyanaz a hülye hordaná(kezeit széttáró)
na meg is vagyunk(fetrengős)
órát utoljára 96-ban hordtam akkor lett erikszon telefonom az már mutatta az időt. Előtte meg kénytelen voltam hordani,mert bejárós voltam és a busz miatt kellett. De meguntam ezeket a karórákat nekem volt MOLNIA zsebórám lánccal 😂
na megérkeztünk(fetrengős)
a végén előkapod a 80-as évek eleji ritt, trapper lee copeer farmert is. 😂
Vagy a szemed sz.r vagy a nyelvtudásod(fetrengős)
persze ez üdvözítő, hogy ilyet is tudunk, de emberi szervnél úgy szokott lenni, ha valaki hirtelen elhalálozik annak használják fel a szerveit. Most azt nem tudom, hogy a donorszervre megvárták amíg a villamos elüti a disznót? Vagy hogy jutottak a szervéhez? Mert, hogy gondolom ha már a nagy liberalizmusról beszélünk és ebbe is élünk akkor úgy gondolhatnánk, hogy a disznónak is vannak jogai nem?
7 zenés(elképedő) Ilyen nekem is volt csak montána felirat nélkül(kezeit széttáró) Ha a jobb oldali 2 gombot egyszerre nyomtad be akkor kezdett zenélni. Ahányszor benyomtad annyiszor kezdett új zenét (meghajlós) Mikor már az osztály felének lett nekem is lett. Aztán mikor mindenkinek lett akkor már nem volt menő(legyintős) Akkor jött az, hogy kinek van számológépes kvarcórája(nevetős) Aztán amikor az osztály felének lett akkor nekem is lett. Aztán amikor mindenkiknek lett az sem volt már menő. Aztán jött a RITT farmer....
Te meg felveszed érte a jutalékot mi(gondolkodós) Aztán, nehogy megbánd(ujjával nemet mutató) Ini akkora sorscsapás lesz a cégnek,hogy vele együtt rúgnak ki téged is páros lábbal héten belül(fetrengős)
te meg húzzál ezzel a retekkel valami motoros topikba, ne itt szemetelj(ujjával nemet mutató)
Ez sem mai darab.
sokáig a konyhaszekrényben volt, amióta lett másik bútor nem találtam
a zoknis dobozban volt
Mér, elveszett?
meglett a seiko
Vagy nyomogomb. Vagy negyven allo faszu csavo all vele szemben. A knob sokmindent jelenthet.
Hogy negyven ajtofogantyuja van a konyhaban. Legalabbis szerintem errol van szo.
A tobbire figyelj oda te :)
én vettem aktivitásmérőt de nem mutat semmit 😂
😍
Azt nem mérni kell, hanem tőteni meg szíjni! 😆
Nikotinmérős nincs? Neked az kéne druszám! 😅
A Lidl-ben a múlt héten volt 9 ezerért Xiaomi MI Smart Band 5, de lusta voltam elmenni venni, pedig a pulzusmérés néha jól jönne akkor is, ha nem itthon vagyok.

https://akcioleso.hu/lidl/xiao...