Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a drágább mindig jobb (puszit küldő)
el kellett volna vinni kiheréltetni hátha nagyobbra nő úgy mint a macska amikor kikapják a gojszikat(kezeit széttáró)
Jo, csak ugye gazpalack, viz, szivattyu. Az ugy egyutt mar beleharap a doboz belterebe.
15 kobmeterbe csak talalok helyet eldugva. 😆
Ha elfer minden hobelevancaval egyutt, vegulis...
a 24kw cirkó hőcserélője se valami nagy térfogat
simán tudhatja, ha le lenne írva mennyi gáz fogy el akkor ki lehetne számolni
Talaltam igazabol cseh raktaras cuccot.
Mar az is eleg ha le tud az ember zuhanyozni.
Nem kell szar liter. 🤔
Igy nem kene szallas,csak ideeiglenesen atalakitom a furgont.

https://m.aliexpress.com/item/...
Mondjuk a 12kW-t azert ketsegekkel fogadom.
Az elemk a szikrazoba kellenek.Szivattyu nincs benne a cuccban.Az kulon mar van.
Akkor azokban a raktarakban volt de elfogyott es onnan nem tudsz venni.

Azt irja, hogy 2 db D elemmel mukodik... Haaaat, vannak ketsegeim. Kicsit cserepes mecses kalyha szaga van.
szerk: most nezem gazos is. Fasztuggya, eppenseggel mukodhet.
Lehet az lessz,de afaval nem annyira buli,jobb lenne eu raktaras cucc. 🤔
Próbáld ki, aztán majd mondd el :))
Én nem akarok vele hobbizni, de ha egyszer erre jársz, akkor a hibátlan trafót szívesen odaadom, mert nekem már nem kell. (Persze ha megtalálom valamelyik doboz aljában...)
Jó kis töltő, a kisebb motorhoz meg személyautóhoz még elmegy, de nekem a kistehert már nem nagyon szedte rendbe reggelre ha valamiéert tölteni kellett évente egy-két alkalommal. Ez meg hibátlanul teszi a dolgát.
Ez mennyire lehet hasznalhato?Mar hogy 6l ir,de lattam 8-10 literest is.
Tovabba erdekes hogy ships from-nal nem lehet kivalasztani a nemet,cseh,spanyolt,de a shippingnel van dojcs es cse. 🤔

https://www.aliexpress.com/ite...$dd62d08600e248388228b6cc13da65a4&ck=in_edm_other
Műszerem is van, ház is, a sönt is megvan, ha hobbizni akarsz még lehet a panel is megklerül valahol :)) Az egyik egyben van a másik valamiért szét lett szedve, nekem is kettő volt belőle.
Két éve már láttam a Lidl-ben, de akkor nem volt rá pénzem. Tavaly meg akartam venni, de akkor a kalocsai üzletbe nem jutott egy darab sem. Most kaptak párat, az egyiket én hoztam el.
Ez igy van de én kivágtam az egész vezérlését és egy csepptöltésre átálló automata áramkört csináltam hozzá. Nagyon fasz is volt amig kölcsön nem adtam aztán valahogy leégették.
Összetört a kasznija panelestől, műszerestől. A trafó élte csak túl a balesetet.
Igen mert ez teherautóhoz is alkalmas, ott meg két sorba kötött akksi van és igy ami ugyan nem szerencsés, de egyszerre tölti a kettőt.
Ha hátul beraktad a kis pöcköt, akkor ez is lekapcsolt 14,4 V elérésekor, és elöl kigyulladt egy piros LED.
Amúgy pont ez a lényege. Dióda nem drága, de van is itthon egy marékkal, az automata áramkört is filléres összerakni
A kis Aldi-s tudja a felismerést, ennél az újnál elvileg ki kell választani (de ez nem 6/12, hanem 12/24V-os: 12 V-os akksit max 10 amperrel, 24-eset max. 5 A-rel tud tölteni). De onnantól kezdve ez is automatán csinál mindent.
És az a maga idejében nagyon performansz volt. Ennek a kissebb testvére is megvolt, 5 A de azt átalakítottam teljesen automatára.
a többi kacat nem hinném hogy nagy összeg lenne hozzá