Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen irreálisak az árak, nem normális hogy ami 3éve 3millió alatt volt, az most belenyal az 5-be.
Triumph a motor a többi csak BIZGERE! 😊
Jó volt a V-STROM amíg olcsó volt (4-5 évvel ezelőtt mondjuk...)
De most a legfapadosabb 650-es 3 millánál kezdődik, az ezres meg 5 millió. Öt milla egy "olcsó" Suzukiért, vaze!
Költs
Többet
Motorra! 😆
Jófej gyerek lehet 😃😃
Nekem furák a dl-esek, nem egy rossz motor, nem is jó de azt hiszik hogy az a legjobb motor a világon. A kedvenc kérdésem, nem csak a dl-esektől, mindenkitől amikor kérdezik, hogy sok a baj a ktm-mel? Mondom hogy apróságok de semmi. A válasz mindig az hogy “majd lesz!”. Hát kondom haver, mentem vele 70ezret, van benne 80ezer… olyankor jön egy fura fej aztán a csend 😂 mert kiderül hogy az ő szarjában fele ennyi sincs😂
Én nem vagyok fent Facebookon, de a cimbora osztja őket rendesen.. többször bannolták már 😂
Sok ilyen van ám… merd nekik azt mondani hogy szar a futómű a dl-ben 😂
Srácok… van ilyen. A dl650 fórumról kuldozgeti cimboram, hat ennyi hülye mint ott a világon nincs… ez mar a sokadik, de volt olyan a bicikli lámpát tett fel és elmondta mekkora király, mert az a ködlámpa stb… igazi kendács szakkör ez a dl közösség 😂
régen a mávnál adtak pufajka elnevezésű kabátot, az kurva jó cucc volt
azóta se volt olyan kényelmes munkás kabátom
Az is van de nem kell. Meg kiskabi meg nagykabi külső körletre ha pl. hoznom kell be olajakat, cirex stb állványra 200 lityisek.
Nálunk régebben csak kertész nadrág volt, úgy megszoktam, hogy most már van derekas is, de már nem kérem.
Én is kertész gatyába melózok, pedig lehet választani több fajtából is. Van rövid is nyárra.
a jogging meg a kantáros gatya fasza
suliban gyakorlaton kantáros gatyánk volt azt szerettem
ilyen buzi sárga volt első évben mint a kukásoknak, minden évfolyamnak más volt a szín
és ezt a tulajdonságomat azóta sem hevertem ki 😅
21:30-22:00 közt engedik oda a géphez, akkor gyorsan válaszol mindenkinek 😅
Hát az biztos, hátrányos helyzetű volt - joggingba járatták mindenhova 😂
Ja azt még kívánja is. 😆
miután megszokja már nem számít zaklatásnak 😂
Pippolínónak valami megfelelési kényszere van, hogy mindenkinek válaszol ha kérdezik ha nem. Lehet még a nagyszülei is zaklatták kis korában cekcuálissan. 😂
A szemem... Telón néztem, fel se tűnt... de íííírtózatos szakértelmem bizonyítja, hogy már a formájából tudtam, 7 zenés! 😅
akkor hibátlanul működik 😁
enyém nem volt fedeles. A doxa az az volt de az nem működött. Csak dísznek volt a nagyapámé volt.(kezeit széttáró)
501-es a lévisz boltban kecskeméten a 90 évek közepe fele 5 ezer volt. Volt nekem kék és fekete is(kacsintós) Aztán egyszer beruháéztam 1 mustángra. drapp színű volt. Szintén a 90-es évek közepén. 16 ezer ft volt (fejét fogó) Azzal 1 darbaig menő voltam(meghajlós) Átlag havi jövedelem lehetett akkortájt szerintem. (kezeit széttáró) lett hozzá converse tornaciő is a 3 cisillagos(fetrengős) Soha nem értettem, hogy mi a franc kerül benne 5000 ft-ba, mert pont úgy nézett ki mint egy 18 forintos tisza tornaciő 😂
Ilyesmi van nekem is, csak fedeles. Még vagy harmincéve vettem, alig használtam:)
501 -esem még a mai napig van (vigyorgós) Én rühellem a farmert de hát iskolába még sem mehettem mackónadrágba 😅
Mióta a sulinak vége azóta nem hordok farmert. Évente ha 15 alkalommal van rajtam sokat mondok. (kezeit széttáró) Kevés az a hely ahová melegítőbe ne mennék be(fetrengős)
Én a diszkó korszak előtt nem hordtam farmert, mindig is utáltam
Most se szeretem
80as évek végétől már a levis 501 volt a menő, már itthon is kapható volt, legalább 3x annyi volt mint más levis cucc
Mellé egy Nike póló aztán indulhatott az éjszaka
Első Nike pólóm 3 ezer volt 50 forintos napszám órabér mellett....