Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csepptöltő A savas akkumulátor halálos ítélete
Nem, csak addig zárva tartják, ilyenkor kap kimenőt:) másfél óra addg.mindenre reagálni kell mert aztán mehet vissza 😃
Én értem mit akarsz mondani de te értsd már meg hogy a 12 voltos akku 6 cella 24 voltos meg 12 cella. Mi a különbség? 😁
Igazából azért jó mert kicsi, kis helyen elfér és van csepptöltő funkciója.
Később szokott előkerülni...
Mert a két akkut ugyanazzal az árammal tölti és egy idő után már nem egyforma a két akku. Az egyik alul töltött lesz. Vagy rosszabb esetben a másik akkut is tönkrevághatja, bár automata töltő esetén erre kicsi az esély.
Közbe, és utána is lehetne... 😆
Én tudom hogy megy de azért Elég vicces hogy megveszed a Lidlis töltőt közben kell mellé tartani egy másikat 😁
Baszki,eszrevettetek hogy pipi csak 8:30 utan jut nethez.Valaki pofanbassza elotte? 😆
Miért nem szerencsés ?amikor 12 voltos akkor meg 6 van sorba kapcsolva 😁
Ezért kell tartani egy hagyományost is 😃 de elég egy riasztó 12 v os akkuja is a megindításhoz ha nincs más kéznél. Vagy bármilyen akku.
Kicsit mélyebben merül az aksi, aztán el se indul a töltés ráhuzhatod faszodra ezeket a komputeres töltőket 😁
Nem sok mindenben, de előfordul. Nem csak járműre kell gondolni.
Mert miben is van már 6 voltos akku?
Majd megellik az akku a dohánycsomagos rötyóba azt arról is a ferdeorrú tehet majd. 😆
Hirtelen ezt talaltam,kinai de a legprimitivebb,nem hnnem hogy elromlik,igaz meg a fagolyot is.........
Egy csőkígyo,alatta egy gazego,a csovon meg megy a viz,amit felmelegit.Slussz.
Hogy kenyelmesen hasznalhato legyen kell egy nyomaskapcsolos szivattyu,es egy kpufogo,mert zart terben szar lehet az egestermek.

http://youtu.be/LXrpy6MGPk0
Mert tudja hogy ha kormányváltás lenne még biciglire se tellne 😆
erre még senki sem jött rá 😂
Minek vettél új autót hogyha hetekig nem indított be... Annyi elbaszni való pénzed van közben szidod a Fideszt állandóan 😕
1 kg propan ~14 kWh, ha nem locsolod magad fel orat naponta ketszer, akkor boven eleg lesz az az 5 kilos. Rosszabbra szamitottam elos ranezesre, nincs sok bizodalmam a kinaiakban.
Hát talán ha nem hagyna.ezt azt bekapcsolva......ha meg a dália az akkor szart vettél 😃
akkor ezt jól kiseggelted(gondolkodós) Megérdemelted(meghajlós)
Van egy 5 kilos lengyel tartalyom gaznak,kb foclabda,meg ket 20 literes vizes.
Inkabb az egestermek kivezetes es a hasznatviz ami necces.Tavaszig atgondlom.
Asszony is mindig lemeríti az akksit az autóba, pedig az használja minden nap az autót Akkor szar az akksi vagy mi? (kérdőjeles)
Szerinted Ini mitől nőtt akkorára? 😂