Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gond majd gyűrűt cserélünk a villanymotorban, azt visszajön a kompresszió 😁
Az az emiev vagy mi a gyasz,volt citrom es pug is.
Na az milyen kis nyomi vakarek. 😆
8.3milla volt nekünk a Zoe, a mostani Dacia 7.5hez képest.
Ja. Ezért mondtam hogy hatótáv arányosan a Dakó a legolcsóbb.
De nem akartam azt venni, mert én szeretem az asszonyt, és van az a szint ami alá nem megyünk 😁
úgy sem hinnéd el 😉
amúgy a tulaj(fia) kérésére egy fotót nem csinálhattunk mert a faterja nem tudott az ottlétünkről, aztán nehogy kiderüljön a dolog még véletlen sem
az ibcc alatt nem tudtunk csónakázni, hiszen nem neveztünk, nem is pecázhattunk volna csak olyan volt a hely hogy mégis tudtuk
amúgy az első 50-be simán benne lettünk volna........
inkább arról mesélj mi volt az ibcc-n, Beelőztétek a mezőnyt a haveroddal?
már a purhab sem olcsó, a műszakira való felkészítéshez (gondolkodós)
peca kocsit akartam, de 1.5 milláig kivétel nélkül csak szarrakások vannak, ettől többet meg nem ér meg nekem
aztán úgy döntöttem marad még az astra pár műszakiig
15 év megtérülésre hozzá se kezdj a te korodban a te egészségi állapotoddal(ujjával nemet mutató)
Idd el a pézt a maradékot qrvázd el, szerintem majd szent péter is jobb helyre sorol (gondolkodós)
félig kész
kicsit megtorpant a projekt, eddig peca volt most meg melózni kell pár hetet
amúgy se sürgős mert akkura várok az meg még kb 3 hét
Arra az éves 960 km-re elég lenne egy 3 kerekű bicikli utánfutóval a pecacuccoknak(gondolkodós)
akkor abba ne kezdj bele (legyintős)
15 év múlva már a csontjaid sem lesznek meg a főd alatt (kezeit széttáró)
tucc te ha akarsz (gondolkodós) én erre nem is gondoltam (szemeit körbeforgató)
ha 50km-re ingázó éjszakai portás lennék akkor egy napelemes töltéssel sokat tudnék spórolni
az hogy mikor térülne meg azt a fene se tudja
az itthoni napelemes projekt is 15+év mire egyáltalán nullán lesz
Neked nem kell villanyautó. De nekem sem.
ez is rossz számolás.
ha egész nap mászkálna vele "feleslegesen" akkor még gyorsabban
nekem kb sosem hozná vissza az árát, megyek heti 60km távot, kb 4 hónapig
Ha a benya a triplájára drágul, akkor 2 és fél év alatt megtérül neki. Addig meg garanciális. 😅
azért az is kérdés az akku bírja-e addig, meg van benne egy csomó olyan elektronikai alkatrész ami elhasználódik ennyi idő alatt
szerintem egy csomó alkatrész javítható lesz amit mostanában még kidobálnak de akkor se lesz full ingyen a 7 év használat
akku téren is vannak nagyon nagy eltérések, nem gondolnám hogy a kínai dácsiákba a legjobb minőséget építenék be
ezt mi sem szeretnénk 😆
Ja. Fel is volt háborodva amikor mondtam neki, hogy ti rájöttetek arra, hogy erdőbe jár ki a kanjával pásztorórákra és akkor lett meg a baj a fatuskóval 😅
Jó,akkor minimum 15-20 évem van.Baszki ennyit nem akarok. 😂
nyugger???
zotyám 2 heted van még (óranézegetős)
Nekem az auris sem volt kényelmesebb, inkább kényelmetlenebb volt mert a földre kellett ülni (kezeit széttáró) Tény, hogy nem volt bádoghangja ha becsuktam az ajtót, felszereltségben semmivel nem tudott többet pedig extrás verzió volt. Ha csak nem nevezzük azt annak, hogy lehetett a kormányt állítani amit 7 év alatt 1* kellett leg először 😆 Az asszony azzal is csak ugyanazokra a helyekre járt mint ezzel nem változtak a szokásai, többnyire pestet jártuk vele azt meg ezzel is lehet ha megtanulok oszlopról tölteni ha egyáltalán kell ilyen egy pest oda-visszánál. Az a lényeg bogyókám, hogy a napelemmel és a dákóval közel 1 heti béredet spórolok meg 😂
Én 5 kilóért vettem az asztmát.
Beletettem 100ezret és 8 ért simán el tudom pattintani.
De annyiért nincs vellany.
Így kb 7 milla plusz kéne ahhoz hogy az a miniszánalom meglegyen,de nekem 4,5-et sem ér meg.
Mire kiköhögöm már nyugger leszek,akkor meg nem megyek sehova.
Na ja,de már le is zúzta az asszony a lomot,szel félmilla minusz az értéke. 😆