Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haver szerint 17 volt 15+kg-os ebből 12 a spéci cuccra jött
25 fölé nem sikerült menni 23-24 volt a maximum
10 alatti annyi volt a 2 hét akatt hogy fogalmunk sincs
20 kiló bojli lazán elment óvatos etetéssel is
de
a verseny ahogy elkezdődőtt jóval kevesebb volt a hal, ugye nem tudtuk behúzni
hétvégén már inkább a sok hülye távfutón röhögtünk alig pecáztunk
Ez már itthon is megy.
Egy angol se tud a francia vagy spanyol rendőrnek semmit mutatni, ha kocsival megy nyaralni.
Ha nagyon akarja, magával viheti a papírt, de otthon, a saját országában nem kell nála legyen. Megállítják, bepötyögik a kékek a rendszámot a gépbe, egy pillanat alatt megvan, hogy van-e műszaki rajta, van-e biztosítás, súlyadó, stb. és hogy kinek a nevén van.
Felesleges dolog a papír forgalmi 2022-ben.
Szerinted mit kezd egy zimbabwei helyi erő a magyar EU forgalmival?
Már a begyujtáson kívül? 😆
A fene tudja, ha holnap elindulnék zimbanwébe akkor az út során a helyi erőknek mit mutatnék?......jó tudom, jelentős mennyiségű kp.-t, de mi van ha a nem létező becsületest fogom ki? 😆
Mondjuk a forgalmit tenyleg kene papralprol atallitani.
olyan eredményt találtam, hogy az 50-ik helyen az 5 legnagyobb hal súlya 67,23 kg volt átlagsúlyban 13,446 kg (gondolkodós)
Azért még is kíváncsi lennék(kezeit széttáró)
30 tonna volt az összfogás 8 kg átlagsúllyal
3415 halat fogtak az 5 nap alatt.
Nem találtam olyat, hogy az 50-ik helyen szereplő, hogy zárt az első 5 eredményt mutatták. A legjobb csapat 845 kg halat fogott.
https://contest.fishinda.com/t...

Még is saccold már meg, kb hány halat fogatok, mennyi volt ebből a 10+-os, mekkora volt a legnagyobb hal és mi lehetett az összfogás( szemeit körbeforgató)
ha írsz valami nagyon szerény eredményt talán elhiszek belőle valamit(gondolkodós)
azé nem asszem 250 csapat indult (gondolkodós)
aham 😂
Ebben a kérinek igaza van, nem megyünk egy bizonyos szint alá ha az asszonyrl és főleg a gyerekről van szó. Nem ültetjük egy pöcs dácsiába.
Úgy kerültek be az első 50-be hogy 48 induló volt 😆
Te igen. De én meg így vizsgálódtam szóval bekaphatod 😘
az elmúlt évek átlag súlyokat nézve
Azt elfogadjuk.
Én meg úgy voltam minek esőruha, egy kis záport kibírok, menet közben úgy is véd a burkolat.
Nos... a tököm is vizes lett, valamint a forgalmi tokjából sikerült kiönteni egy kis vizet még itthon is 😆

Bevezethetnék már az elektronikus okmányos dolgot, mert elég nagy macera szórakozni a papírokkal, főleg hogy azt a szaros forgalmit nem voltak képesek kártya alapúra csinálni.
ezét nem is írok semmit
amúgy a végén számolni se számoltuk csak a 15+ vagy annak kinézőeket mértük azt is csak a szákban olyan volt a bőség 😎
amúgy 5 pontyból 4 egy fajta bojlira jött
a kukoricás-tigrismogyorós elméleted se működött ilyen 3-5 kilós gizdákat hozott, furamód csak nappal, éjjel hallgatott az a bot
valamekyik héten a szelidi tavat támadjuk meg egy hétre
a tisza tó lenne a legjobb de oda kellene 3-4 hét annyi szárított bojlim meg nincs már. nyáron nem szeretem szárítani néha belemegy a zsizsik
Szerintem az első 50-be akkor sem kerültek volna bele ha a haverjával együtt hozzámérik a súlyukat a fogott halakhoz(fetrengős)
Mit jelent az első 50? Gondolom ha őket lemérik belekerültek volna. 😁
Ha már így kezded valószínű, hogy nem(ujjával nemet mutató) Zsebrevágta a rohadék a 2 kilót amit fizettetek? Én csináltam volna fotókat oszt megmondtam volna ha fizet fél millát nem mondjátok meg a faterjának, hogy ott voltatok(kezeit széttáró)
Egyébként mitől derülne ki ha magatoknak csináltok néhány fotót? Szerintem csak duma nem fogtatok lófaszt sem ezért megy a lódítás erről a fotó-STOP-ról 😅 Fotót úgy is csinálhattatok volna a halakról, hogy semmi felismerhetőt nem fényképeztek hozzá a víz az csak nem a haverod apjáé? Ha csak nem Ő a mészárols lölő (gondolkodós)
Számszerűsítsd már mit jelent az, hogy az első 50-be bekerültünk volna (gondolkodós.)
nem- nem laca(ujjával nemet mutató) az akkori dácsia 4 millához képest vizsgálódunk(meghajlós) Az akkori árat az akkori árral a mostani árat a mostanival hasonlítunk. (meghajlós)
Csak a nadrag,a borkabat tartotta magat,az utolso 3 km,majdnem sikerult meguszni,esoruha a hatizsakban. 😂
Amúgy meg aki ma motorozás közben nem ázott el, az.... ...tudjátok 😁
tizenévesen biciklivel jártunk pecázni
sajnos mostanra már kibaszott lusta lettem, így kell a kocsi
Nem voltak azok sem rosszak. Japó keycar azért fura, de pont ezért városban rohangászni, olcsó villanyautónak ideális.
Neked autó sem kellene igazából.