Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csereautó, csak 2-3 napig van nálam
szerintem nem volt kurva nagy esés, mert akkor már széthordták volna a pondrók a földben
simán csak befosott valamitől
Na jo de pipi csak egyenesen tudott menni,ugy hogy kizarolag a vele parhuzamosan haladokat tudta mentalisan feldolgozni.
Nem mindenki jut el a fejlődésnek ennek az állomására:
Pipi ---> sportmotor ---> qrva nagy taknyolás.... .....Aztán látod milyen hülye lett tőle. 😂
Ilyen is van jopár, sokan a sportmotorok irányábol keveredtek a gs-ig, azokkal jó is menni, nem szaroznak
😂
Eddig is tudtam. Veled ellentétben 😂
akkor ideje lenne már neked is megtanulni motorozni nem csak begyűjteni a lesajnáló tekinteteket a haveroktól (fetrengős)
megtanultál vele dönteni? (kérdőjeles)
én azért kíváncsi lennék akkar amnnyi méter van ezekben a gs-ekben
leszedjük az alsó felső 10-15% akkor szerintem jó ha 5-6 ezer van ezekben évente
A sokat es hosszan turazok tobb motor utan jutnak el a GS ig,mert mindent IS konnyebben es simabban old meg a GS.
Jó a marketingje. A futómű meg szinte mimdent megold.
Ebben mondjuk igazad van 🙂
Mindkét véglettel találkoztam már, de akikkel együtt megyek azok többnyire a motorozni tudok közé tartoznak, van amelyik rossi klón:) na, azzal vagyok bajba mert csak loholok utánna:))
gs-ből már hihetetlen sok van, lassan olyan az arány mint a földön a kínaiaknál 😄
Amennyi van a gs-bol ugyanaz a merites megvan mint normal emberbol,van vakmarha meg rossi klón is. 😆
Szerinted. Akiket ismerek többnyire nem ez a kategória. Most is volt egy csávo, jol csapatta utassal.
Ja, mert az "átlag GS-en" 60 éves fogorvos terpeszkedik, dagadt nejével a háta mögött. Szóval ez még nem nagy kunszt. 😆
Hát most nem, pauze van beton meg házépités terén. Szerdán indulok stelviora de a hondával már 😄
Amugy a zzr kurvára kanyarképes lett az utobbi években, az átlag gs-t már alázza 😂
bár még nincs vége a hónapnak de holnap úgy se leszek itthon így megnéztem mit hozott a napelem
azért pár töltött cigi ára visszajött már 😉
A haragosodnak feltöltöd a szobáját párkányig amíg nincs otthon(fetrengős)
most vetted?
nálunk itt volt 50 család. Iskolákba szállásolták el őket a bonduell adott is nekik munkát, aztán még sem becsülték meg magukat 49 családot elzavartak innen 1 maradt (fetrengős)
? nálam ez össze tartozik 😅
nálam 2 napja mén a klíma(kezeit széttáró)
disznóvágáskor olyat eszünk a leg jobb(meghajlós) Mondjuk utána 2 napig koromfeketét szarok(fetrengős)