Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én, hogyne érteném: ahol nekünk tetszik ott ezt jelenti a demokrácia, ahol nem tetszik ott meg amazt.
nem érted még mindig
nem szopatja, a többi ország azt csinál amit akar, szóval ha a német nem akar ruszki kőolajat venni akkor nem fog venni, ehhez magyarország semmiféle tevékenysége nem szükséges
amúgy a németet nagyságrendekkel több naftát vesznek a ruszkiktól mint mi, és még a mai napig is veszik........
Ez mas iranybol is igaz. Merkel azt mondta, hogy 'wilkommen' es az egesz EU-tol el lett varva, hogy kvotak szerint szetosztogassuk azokat, akik ide akartak jonni.
Az EU nem feltetlen demokratikus. Tovabba a vetojogot es hasonlokat nem a Vitya eroszakolta ki, az jart a tagsaggal.
Egyetlen szomszédom van mert sarkon lakunk illetve még egy távoli, annak a műhelye égett le tavaly ősszel, verseny gokartokat épít és enduró motorokat meg qadokat javít.
Kivéve az EU-ban: ott egyetlen fasiszta pöcsfej szopatja az összes többi államot... Most még.
Hát pedig a demokráciád - amit mindig hiányolsz - így műxik. A kisebbség akarata a többségé alá van rendelve.
Tulajdonképpen qrva jó szomszédjaid vannak. Költözz el! 😆
Már vége, a mi udvarunkat mi oltottuk el mert a tűzoltók a másik szomszédjához rohantak mert az jobban égett és ott nem laknak, most újítják fel, az öreglány csak figyelmeztetést kap.
Tűzgyűjtási tilalom van, szóval jól megbasszák.
Fel kell gyújtani, senki nem gyanakodna 😆
nálunk a szomszéd utcában van egy idióta öregasszony, az mindent is eltüzel, de 5 esetből 4x inkább elfüstöl mert 100x több a füst mint a láng, van hogy este 10kor jön rá a tüzelhetnék, nyitva ajtó ablak minden egyszercsak arra ébredsz olyyan füst van bent hogy látni nem lehet.
de durván adta a füstöt még másnap is lehetett érezni a lakásban
de ha megpofozod akkor meg minden újság-tv avval van teli milyen kegyetlen vagy
A 84 éves szomszéd öreglány elkezdett gallyat égetni, már az egész udvara kb 700nm fű és aljnövény ég és jön felénk, ez tök hülye.......remélem hamar kiérnek bár próbálunk locsolni, na most jönnek....
A Soros haverodnak okozol kárt mert az ő cégeivel fizetteti a különbözetet. Szóval tessék csak a drága benzint venni mint hithű LMBTQ 😆
a 27% áfa helyett inkább ezeken kellene aggódni:
https://sokszinuvidek.24.hu/vi...
Neked nem jár.Költözz el a picsába,németben jelenleg drágább a nemrezsicsökkentett benzin is.
Majd ha a magas adót kikerülhetem egy "de hát én nem is a Fideszre szavaztam" nyilatkozattal, utána lehet a dolog erkölcsi oldalát számon kérni. Addig nem! 😆
Ha a 27% ÁFÁ-t, meg a többi genyóságot - Magyarországon élő magyar állampolgárként - kénytelen vagyok elviselni, akkor az "előnyökből" is jár, nem? Főleg ha ezzel kárt (vagy legalábbis költséget) okozok a fidesznyikeknek....
Szoval meg mindig gerinc es elvtelen sopredek vagy. 🤔
Muszáj. Egyszerűen nincs szívem a rezsicsökkentett gázt hagyni megromlani a csőben...
Mindennap zuhanyzol is? 😱
Nyugdíjas tanárnak van pénze ezerrel, hála a fityisz-kormányzatnak! 😆
Áprilisban jöttek az első melegebbek - a köcsög szomszédaszony azóta nem kapcsolta ki... sajna pont a mi udvarunk felé van a kültérije, hallom zúgni egész nap, szerencsére nem hangos. Bazi nagy ház, de állandóan az emeleten dekkolnak, pedig alul jó hűvös van - dehát nyugdíjas tanár, esze nem sok van 😅
Sőt! Új autóban is klímázunk ezerrel! 😍
Persze, pici pézek ezek annak, aki a Fidesz alatt gennyesre keresi magát... klímázunk egész nap, új autó, faxom... 😅
Mármint vellanyból annyi. Ezért használd fűtésre / hűtésre a felesleget....