Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A prosiból, a youtube-videókból. Én valóban még csak 170-et mentem vele egyszer-kétszer, de azt sima országúton. Öreg vagyok már ehhez, romlanak a reflexeim - az autópályán meg ugye csak a buzik nyomják ezerrel, abban semmi poén nincs....
Már csak arra lennék kíváncsi te ezt honnan tudod?(kérdőjeles)
Vagy gondolom a prosiból(gondolkodós)
190 körül van a végsebessége a Fidesz-színű rettenetnek.
mer a szaroddal nem is nagyon tudod átlépni a megengedett legnagyobb sebességet 😅
Rád max a 30-as táblák lehetnek veszélyesek (fetrengős)
Nem szeretem ezt a hozzáálást amit most előadsz de vitakozni sem tudok vele(kezeit széttáró) Szegény mlas beszopta saját hibája volt(kezeit széttáró) Bármelyikünk beszopja(kezeit széttáró) Lehet én 130 mentem volna(gondolkodós) Nálunk évek óta mennek az útépítések kőrös-katona telep között 2 éve 60-as tábla van (kezeit széttáró) Én 100 alatt még egyszer sem mentem ott ha forgalmi helyzet engedte (kezeit széttáró) Eddig még megúsztam azt ,hogy valami bokorból kamerázó köcsög lefilmezzen(kezeit széttáró) Persze ez nem azt jelenti,hogy örökre megúszom bármikor beszophatom csak remélem, hogy mégsem fogom(kezeit széttáró)
Tucc élni! 😆 Én egy tízesből megúsztam a múltkori eksönt (szintén a 4-esen, az egy tök jó hely). 😂
Akkor motorozni kell - de ahhoz meg papírkutyák vagytok! 😆
így mondják (kezeit széttáró)
Rendőr:
-Uram? Nem látta a sebesség korlátozó táblát?
Mamlasz:
- Azt láttam(kezeit széttáró) Magát nem láttam (fejét fogó) 😆
Nem tudom ez vigasztal e valamennyire de más is járt már így(gondolkodós) Ezt azért vígaszként neked küldöm(kezeit széttáró)
http://youtu.be/UC7q7lR5kIs
akkor 60 (kezeit széttáró) szerencsére nem volt meg a 100%-os túllépés(gondolkodós)
uh(fejét fogó)
Ha jól sejtem ez egy 90-es lesz(gondolkodós)
Így sem lehetne egy szavad sem,mivel ott van az a sebességkorlát.
a kereszteződés után,ahova kikanyarodik egy ilyen dög és kb ott tart hogy felgyorsult már 30-ra az miért nem veszélyhely?
Nincs itt semmi gond,ráléptél egy kicsit,hülye voltál 60ezredbe kerül.Ennyi,gyorshajtás a hülyék adója.
...és még hányszor írjam le, hogy ezt a kereszteződést már elhagytam, mikor megmértek? Ha előbb mérnek be, az előző 60-as után, és a kereszt közt, egy szavam se lehetne, mert az veszélyhely...
...de ez esetben valszeg visszaálltam a kereszt előtt 80-ra, és mikor áthaladtam a teljesen néptelen kerszteződésen, ráléptem kicsit 😅
Észak felé meg a másik oldalról kanyarodik ki eléd a rakott pótos,te nyomiÉs észak felé sem onnan 60an hanem már jóval a kereszteződés elött kint van,de mivel a sebességkorlátozás egy olyan helyen ahol indokolt,történetesen az a kereszteződés ami szerinted nincs is ott,túl szokott nyúlni a kereszteződésen ezért az újra ki kell táblázni,mert mint tudjuk a kereszteződés feloldja azt,bár nem biztos hogy te ezzel tisztában vagy.
ui:szerintem inkább ne firtasd hogy mit vezetek,nincs értelme.
Ott van a 60as tábla a kereszteződés elött és után is.Azért akartam rendőr lenni mert mert te olyan hülye vagy hogy 60 helyett 120al mész és ezért a rendőröket hibáztatod?Bravo.
Ez a szakasz miatt van a 60as korlátozás nem más miatt.Szerintem pont kiválóan látható hogy miért,az a kamion úgy kikanyarodik abba a sávba mint a huzat.Rakottan,tudod mekkorát gyorsul az?
https://goo.gl/maps/Mm2HeZ5D1UNpBPir6
Akkor kell túrázni ha jól esik, nem?
Észak felé mentem, te nyomi 😂 a kereszteződést épp elhagytam... és onnan 60. Nem ééééééérted? 😅

ui: te tényleg autót-motort vezecc? 😩
Hogy a barom ne baszódjon bele 120al.bár ebbe pont belebaszódhat.
Sztem te rendőr akartál lenni, csak nem vettek fel, mert ott már volt portás, vagy nem érted el a felvételi szintet😅 különben nem védenéd ezt a mocskos eljárást ennyire.
Egyébként előtte is, utána is sima 90-es szakasz... de ott azon a 300 m-en 60. A kereszteződés után persze, nem ám előtte, ahol még értelme is lenne...
Hogyne volna,ott kérlek szépen a Hajdúböszörmény Hajdúhadházi kereszteződés miatt van kint a 60-as tábla.
https://goo.gl/maps/Mm2HeZ5D1UNpBPir6
Na,ezért kell a 60as tábla
Ne az okát nézd te szerencsétlen!Van ott sebesség korlátozás?Van.Betartottad?Nem,te saját döntésből megszegted az oda vonatkozó sebesség korlátozást,senki nem kényszerített erre.Közúton történt,közúton pedig bárhol bármikor mérhetnek és te ennek tudatában haladtál közel kétszer annyival. Még egyszer leírom,csak magadat szidhatod hogy fizetned kell.Ki a szart érdekel hogy indokolt vagy sem,ott van és kész,ha én úgy döntök hogy szarok rá akkor viseljem az esetleges következményeket.Rendőr is oda fog állni ahol sok az olyan hülye mint te.
A pénzen kívül? nincs. Most jártam be gugli sárga emberkével...
mármint a mérőautóra............... 😆
valami oka csak van
tuti van ott vakami lehajtó, buszmegálló, bicikliút vége vagy valami hasonló

felénk is van az 53 ason egy 60 as tábla olyan helyen ahol van egy lehajtó pár tanyához
napi 30-50 autó megy is arra....
senki nem tartja be, még én sem pedig sehová sem sietek