Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

találtam egy x aktás ügyet
zabálja az inverter az áramot de mégsem
se az almérő nem méri se a közüzemi
csak a tényleges terhelést-figyasztást méri mindkettő
csak közte van 9 kóbor amper
képek:
bemenő fogyasztó nélkül,
bemenő fogyasztóval,
kimenő fogyasztóval
A mostanában vásárolt XV 750-em, nekem is nagyon lelkiismeretesen ráncba szedte. Bizalommal vittem oda, pedig 250Km! 🙂
Ez a Bleki srác jó arc és jó szakember lehet, akinek tud csak segít. Lehet tapasztalata rendesen akár mint K.Pistának ő is jó szakember.
Háromfázisu fogyasztóknál nem kell nulla. Ha nincs fázis eltolodás akkor ott semmi nem folyik. A befolyo és kifolyo áramok itt is megvannak és kiegyenlitik egymást.
Hunkel motoros HonYa.... 😂 😂
Szia, Gyulus !
Valaki a vízsugaras vágást javasolta.
......gőzöm sincs, hogy milyen vágási felületet hagy.....
Pontosan. Egy Honda Virago 😉
ja érem ez egy fasza honda ugye(meghajlós)
Anti!
Blacki azt mondja, alul vágjuk ki a fényszóró ívét nagyobbra. Akkor felül kikerül a látómezőből a plexi.
Gondold át.
Szép lett a géped, precíz szép munka! 🙂
🙂 Pipi ......az égett így nézett ki korábban:
nagyon fasza az egyik egy jahama de a másik micsoda mert arra nincs ráírva(kérdőjeles)
Csak egy rövid köszönetnyilvánítás Blackiex motorostarsunknak az elvégzett munkájáért.
Egy-két hét alatt varázsolta újjá a gépemet, ami majdnem odaveszett egy garázstűzben.
A rárakódott koszréteg meg extra védőréteget képez. 😆
És ha kézzel mosod, akkor szerinted nem lesz? 😆
Most még azért nincs mert új. Amikor meg öreg lesz, nem fog érdekelni.
Együtt töltik a bagót a balherések. :)
Biztos Bogyó rokona, vele azért rendes 😅
A tuskó meg te vagy - pár napja ecsetelted. 😍
Na meg a labancfattya. :)
Csak a bogyo bunko. 😆
Ott az embert sem veszik ember számba. Bunkó gyerek az eladó nagyon.
Szedd le. :)
Tető van fölötte, nem mossa! 😭
aszt mondjuk mi volna ha követnéd a példám? (kérdőjeles) Ha megvárod, hogy az eső mossa ingyen desztilát viz takarit, nem pocsékolod az ivó vizet és nem szennyezed a környezetet a samponnal és garantáltan akkor sem alakulnak ki azok a mikrokarcok 😅
Én is csak tankolni járok, meg kocsit mosatni jártam rendszeresen a gépi mosójukba. Mióta a Fidesz-színű rettenetem van, azóta csak itthon, vödörből-samponnal mosom. Ez még nem látott gépi mosót, csak mielőtt átvettem a szalonban. Nincs is tele hajszálkarccal, mint az előzőek.