Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam én biztos most is a táblát - csak felül bíráltam 😅 a józan ész szerint.
...bléd ezért nem érti... 😂
Akko meg...............máskor jobban figyelsz. 🤔
Előbb nézd meg a helyet, te fax. Nincs ott semmi. Nyílt, egyenes országút, előzni tilos, záróvonal, pár100 méteres egyenes szakasz + vasárnap reggel, amikor a madár se jár ott... tipikus pénz beszedő hely...
Amikor van oka a sebesség korlátozásnak, egy szót se szoktam szólni.
60 péz. Ennyit nem fizettem az elmúlt 15 évben összesen.
Ja ja,rohaggyon az összes sün,biztos fegyverrel kényszerített az összes sün hogy 60 helyett 112vel menjél.Magadat szidd ne mást!
Megbasztak szarazon? 😆
"Az ügyfél által üzemben tartott, fenti rendszámú gépjárművel 2022.06.26. 08:12-kor, 4. számú főúton
a 243 km + 050 méterszelvénynél, a közúti közlekedés szabályairól szóló 1/1975. (II.5.) KPM-BM
együttes rendeletnek (KRESZ) a megengedett legnagyobb sebességre vonatkozó 14. § (1) bekezdés
d) pont-ban/ben foglalt előírását megszegve, a megengedett legnagyobb 60 km/óra sebesség helyett
úgy közlekedtek, hogy a járműnek a sebességmérő által mért sebessége 112 km/óra volt. A
sebességmérés hitelesített mérőberendezéssel történt."

Hát igen, így jár, aki nem szereli át a régi autójából a blokkolót ☹️
Egyébként a tetves qrva anyjukat, nincs ott semmi, a nagy országúton kint a 60-as tábla, aztán fél km múlva feloldva... na, ugyan hol mértek? 😡
Rohaggyon az összes sün az annyába
(kezeit széttáró)
Na jó de te hülye vagy.Drótkerítésre ragasztani kétoldalúval?Há,noooormális?Értsd meg, rendeltetésszerű használat mellett nem érheti napsütés,mindemellett a hőtől idővel nem hogy gyengül hanem rásül.pl Sokkal könnyebb egy 1 éves autóról leszedni a díszlécet mint egy 10 évesről.
szóval te szándékosan hagytad el, hogy a laikus számár is észrevehető legyen, hogy új motorod van 😆
Akinek nincs újfajta rendszáma a motorján, az buzi.

:-)

11.500,- forgalmival. Amúgy NINCS lehetőség pótlásra, mindenki újat kap, illetve ha valaki nem sajnál 56 ezret a régi külön legyártására, annak még lehet a régi is.
én a festékbótba kapható azt a ződ színűt használom(kezeit széttáró) A felület valóban nem a leg megfelelőbb hisz tűzvédelmi táblát drótkerítésre raktam vele. Na ott éri szél, eső, hideg és tűzőnap(kezeit széttáró) Mondjuk ahhoz képest van ami 8 éve is bírja már, de van amit újból kellett tenni(kezeit széttáró) Nem azt mondom,hogy ez a ragasztó nem jó, mert, hogy kiváló (meghajlós) Azt írom, hogy a napsütés gyöngíti idővel(kezeit széttáró)
Akkor szar ragasztót használsz,vagy a felület szar.Mondjuk eleve nem értem hogy érheti közvetlen napsütés,mint ahogy a nevében is benne van ”kétoldali",tehát mindkét oldalán van valami.
Én kb 2mm-es würthös kétoldalú ragasztóval felragasztottam és 2db 5-6-os csavarral feltekertem(nem tudom már mekkorák) élő ember nem szedi azt onnan le.
nekem is vannak így táblák felrakva de ez a kétoldali ragasztó is csak ott fasza ahol nem éri a közvetlen napsütés. 2-3 évi napoztatás után van, hogy elengedi(kezeit széttáró)
engem mindig a rendőrség talált meg ez ügyben 2 ilyen esetem volt(kezeit széttáró)
Nemtom, mit rágódtok ezek a rendszám tartón, ma már olyan kétoldalú ragasztó szalagok léteznek, amik a szekrényt megtartják két arasznyi csíkkal...
1x egy fém prospektus tartót feltettem ilyennel egy szállodai ajtóra 2 db 5 centis csíkkal - utána NEM BÍRTAM leszedni... ott kellett hagynom 😁 biztos szidtak utána a takarítók 😁
Pitykének a dukin tépőzáras a rendszám.
2db csavart bele azt Afrika. :)
~12 rugóm és 15percem bánta az ocsmányirodában. Bementem, felvették a jegyzőkönyvet hogy elveszett, kezembe nyomták az újat, mehettem a pénztárhoz, szóval nem kell ezt túllihegni.
Sajnáltad a pénzt FBS-re? 😆
Sok. Csak én 3-at hagytam el eddig 😁
Az a baj, hogy a mostani rendszámok elég fos anyagból vannak és nekem körberepedt a csavar körül, és úgy hagytam el.
Régen, még a cocializmusban ez is jobb volt, ott szép vöröscsillag fejű csavarral gyárilag volt rögzítve és nem is hagytuk el.

A Hondán a vételtől számítva második héten szakadt le az a kurva rendszámtartó a menetszéltől....200-nál, de ez mellékes 😆 aztán most kiöntöttem szaniterszilikonnal a rendszám mögött, az megfogta rendesen. Szerintem ha a rendőr le akarná szerelni, nem menne neki egy darabban 😂
Annak ahoz nem sok köze van...