Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne bassz 😅
Idióták
Pont láttam, a vázmérésért szopkodta egy rider. :)
Erről a ziziről jut eszembe,valamelyik nap kapcsolgatom a tv-t,ATV,hát nem a pink macskával csinálnak interjút,hát mondom már itt is nyomatja a faszságot.
csak, hogy annak az árán már manapság rendes motort is kapsz mióta legendát csináltak belőle 😅
vagy rá kell ültetni a nagy zizre az első három gangot elrántani tiltásig azt már nem is akarna motorozni(gondolkodós)
probléma megoldva (kezeit széttáró)
akkor a pálinkát visszavonom(gondolkodós) valami édes desszert bort ajánlanék(kezeit széttáró)
Hát jah, ilyesmi négykilo körüli árkategória van belőve.
Hat,50 es 2t enduro eleg kihalt fajzat.
Valami fiatal kinai.Hahun ilyen rieju van 10 eves korul.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/rieju/mrx_50/rieju_mrx_50_rrx-18419899#sid=f51dc1e3-5048-456a-bad5-085bddad1e1c

Meg valami generic trigger,abbol van 15 kornyeki,ezek olyan 4-5 kilo.
az már akkor is gáz volt
nincs nagyon más, a ktm gyárt fasza 50es motorokat, de olyan áron hogy úgysem veszed meg
amelyik tetszik neki azt vegyétek meg, menjen az a lényeg ne csörögjön csattogjon, utána majd rendbeteszed télen ha nem unja meg addig
Amugy jah. Egy szimó jó is lenne.
Nem rossz. Megmutatom a gyereknek.
Vegyél Babettát, az Lindának is jól állt. 😇
Hanem? Ötlet? Mondom nem értek hozzá de vagyonokat se akarok költeni rá.
Kurvara oreg ridegtarott,tizenevesek altal hasznalt cuccokat akarsz venni?
akkor nem lesz gond az endúró kerekekkel sem
amúgy szerintem az rx50 szebb mint a derbi senda
https://www.sportmotor.hu/tesz... így néz ki a berregő.
Ok. Annyira nem sürgős, most vizsgázik sztem augusztus mire lez papirja. De ha jön valami akkor nyilván nem hagyom ki pont azért mert nehéz jot találni
Magas. Lassan 180. Hova nyulik nem tom.
Lehet tudok egy Drakon-t évek óta csak áll meg rakosgatják ide oda, cimborám fiáé de nem használja. Holnap megyek hozzá rá kérdezhetek ha gondolod.
akkor hímezzen terítőt ne motorozzon 😁

amúgy ha lány akkor rá kell ültetni a gépre, hogy tetszik neki, ha nincs 170+ magas akkor meg sm kivitelt keress neki
Ehh, lány. Rám marad.
pedig az lenne a legjobb
gombokért megvenni, megcsinálni aztán ahogy agyonbassza a gyerek úgy javítja.......