Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer próbáltam leadni rendőrségen, nagyon fel voltak háborodva hogy dolgozniuk kell, és elhajtottak...kifelé menet bedobtam a szemetesükbe.
Pedig az lett volna a tuti megoldás kicsit fáj mint az állat de utána semmi gond
Ja, holnap délelőtt...
(gondolkodós) Ha rossz kezekbe kerül azért ez kézenfekvő(kezeit széttáró) ezért kell hivatalos nyoma legyen(kezeit széttáró)
Speciel erre nem is gondoltam, hogy felhasználják a rendszámot.
tul képen nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Normális esetben ha valaki talál egy ilyet a legelső rendőrkapitányságon leadja. Hamarabb megtalálja mint 1 okmányirodát(kezeit széttáró) Te meg jelents be, hogy elveszett,mert ha mondjuk bogyó találja meg felrakja a gs-re jó esetben csak ott forgolódik majd vele a véda alatt 4 szeres sebességtúllépéssel 😅 Rossz esetben ráköt a motorra egy drótkötelet azt kirángat a falból egy otp automatát a kamerán a te rendszámod lesz a fekete ótó érted megy ott már hiába magyarászkodsz, hogy 1 hete elhagytad ha nem jelentetted le 😅
De ha ez így van, hány motorrendszám lehet az országban mindenfelé?
Ezek szerint mégsem eléggé az. Amúgy gyerekkorom óta ez visszatérő problémám, egyszer mondta a doki, hogy van olyan, hogy elégetik a problémás érszakaszt, persze, anyád valagában égesd el, mondtam neki gondolatban.
A logikám azt mondatja, hogy a mai időkben a határnak nem kéne gondnak lennie, esetleg az időnek. Most már a külföldi szabálysértések esetében is megtalálnak - persze, hiszen a rendszámos fénykép vagy maga a rendszám megléte ugyanaz.
A gyakorlat majd kiderül...
Lc4?Hátsó izzókat két havonta cseréltem a rezgés miatt
Egesz fasza gyari peremes hatlapfejueket hasznalok,nem barkacsboltos 5.5 os szart.
Nocsak, hatalmas egészséges életmód és mégis vérzik az orrod ??
a ktm motoron 2001 óta abban a műanyag szarban volt, pedig az lc4 alapból elég jól rezeg, murvás hegyi utakon is ment pár ezret, és kitartott
ráadásul a gagyi oldalról bedugós kivitel volt
Ha a határon túl hagytad el, akkor valszeg annak annyi, új rendszám+forgalmi. De ha itthon, akkor a helyi okmányirodában látni fogják hogy leadták-e valahol. Aztán akkor még mindig eldöntheted, hogy megéri-e elmenni érte ha messze van, vagy kérsz újat.
Most jön haza a kamionos haver, azzal volt betervezve egy pár napos karika, így az most annyi.
(Azt nem is írtam, amikor voltam szlovák tesóknál és raktam az arcomba a halászlét, eleredt az orrom vére. És akkor még nem tudtam, hogy rendszámom sincs már...)
ne türelmetlenkedj, várjál néhány napot szerintem. Én a trélerről is hagytam el rendszámot és akkor nem nyugtattak meg. Azt mondták mivel egy rendszámos a jármű lehet még új vizsga is lesz belőle(fejét vakaró) Mondjuk a te géped vacsi új jó esetben nem basztatnak műszaki vizsgáztatással de új forgalmi biztos kell az új rendszámhoz a régit nem fogják legyártani pláne,hogy kijött az új széria. Ha szerencséd van néhány napon belül jelentkeznek, hogy megvan, nekem legalább is eddig mindig így volt(kezeit széttáró)
nálunk 400-450 a görög a sárga amit én szeretek 550-750(fülét bedugó)
Az átfúrás hiányzott.
Mondjuk az előző motoromnál az előző tulajdonosa egy hatlapfejű 6-os metrikussal rakta fel, elég hülyén nézett ki.
Igaz, meg is volt neki...
Soha nem szabad abban a muanyagban bizni,fem tarto kell ala,es a rendszamot is at kell furni vele egyutt.
Emlékeim szerint akkor is, mint az Első Emelet dalában:

"...hideg és édes de sosem elég..."

http://youtu.be/PXzqpvqnbs0

(Igaz, ott a jégkrém, de akkor is.)
Köszönöm a biztatást, addigra már ügyintézve lesz az új, remélem legalábbis.
Meg félek, ha az árokban landolt, akkor azt majd egyszer a régészek szedik ki az atomháború romja közt turkálva.
Én egy sajátságos logika alapján a dinnye esetében kerülöm a hipermarketeket, de asszem újra végiggondolom a kérdést.
Amúgy a dinnyések és a fagyisok közti... khm... tiltott közreműködést vélem felfedezni, gyerekkoromban ez is, az is 1 forint volt adag/kiló, most meg négyszáz.
Sajnos a rezgéstől a műanyag keret rendszámostól cakk-pakk elveszett, a keret anyaga ott van a csavarfej alatt.
Hát... Kaposvár, Rajka, Szlovákia (Bős) vissza majdnem ugyanez.
A bősi erőműnél még megvolt, azt látom a fényképen, de a határon???
régen biztos nem volt olyan finom mint most(kezeit széttáró)