Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tipikus esete annak amikor a népnek több a pénze mint az esze
na de ez jövőre változni fog, az összes felesleges zseton elmegy a fűtésre 😂
Brutális, igen. Ennyiért már motort is lehet venni.
Ez elég durva.
Persze, Ini, de mégiscsak...
139 találat, a legolcsóbb pajtaszökevény 1500 euróért van hirdetve. Ezek a szebb, szinte újszerű masinák meg 2500 eurótól indulnak és az még messze nem a legdrágább.
Ne bérezz mert jön majd magyar gyűlölő labancok csicskája. :)
azért 1 milla a németekné is egy milla, még akkor is ha az egy heti bér
namármost épeszű ember nem ad ki egy heti bért sem egy ilyen fosrakásért
azt mondom ha újra elkezdenék gyártani, és hasonló vagy kicsit jobb minőségű lenne mint régen volt akkor esetleg elgondolkodna az ember a vételen, na de akkor sem 1 milláért
Ekkora baromságot,már megint megy a riogatás.
https://infostart.hu/belfold/2...
Láttam nem rég szinyót kormányhínárral meg sárga műanyag kannák voltak a túradobozok rajta.
😅
https://auto.jofogas.hu/pest/Simson_S51n_1982_129436159.htm pipi ez illene hozzád. :)
most jutott eszembe még az egyik meg van blokk nélkül(gondolkodós)
Az mennyit érhet(kérdőjeles) 400 ezret?
uh holnaptól nagy kanállal eszem a levest(sípot fújó)
A németek miatt van. A nosztalgiázó Hanzik jöttek és tán még jönnek is értük (meg MZ-kért) az elmúlt pár évben, nekik nem tétel.
vedd meg az első sort a lányodnak szép színes motorkák 😆 nekem is volt belőlük a kék egy N-es volt meg volt egy piros B-sem meg egy sárga enduró. papának volt egy s-50-ese az meg zöld volt. 😆 Persze, ha tudom, hogy ezek ennyit fognak érni akkor félreteszem a fészerbe. Az utolsót 40 ezerért adtam el több mint 20 éve 😅 Na most már bánom(gondolkodós)
Az egyiken el van baxva a matrica s50-est tett rá a tankból láccik, hogy mind az 51-es széria(kezeit széttáró)
Jegyezd mar meg,negy,negy. 😂
Dodornak van humora. 😆
Az tisztán látszik hogy feltűnési viszketegsége van .
Csak a bal herémet. Mind a hármat! 😆
De honnan az indittatás ekkora összeg kitalálására? Vagy az első véletlen egy nullával többet irt és azt gondolták ekkora értéke lett csak.mert már nem gyártják?
Bogyót körbenyálazni? 🙄
😆 durva
Pffff...lassan olyan.lesz mint dodor.
Birja, bár azért nem tltásig de nem rinyál a tempós szerpentineken.
Ez igy igaz azért is nem.erőltetem. Viszont ha családban fellelhető lett volna egy az jolett volna
De.....pontosan ugyanúgy nyomatta a hülyeségét mint itt.Az asszony kérdezi hogy ki ez,mondom egy idióta ha körbe nyálazod jóba vagytok ha kifogásolsz valamit egyből tilt.Mondjuk bogyó is ilyen meg egyre többen itt.
itt sem az a hülye aki ennyiért adja... 😅