Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekünk (anyáméknal)akkor volt ilyen amikor levegős volt a rendszer, pl csőtörés után
aztán lett más fajta szelep(régi a kádba csepegett full rozsda volt mindig a kád) aztán avval már nem volt ilyen gond
nekünk meg 20+ év alatt egyszer sem cseppent még a biztonsági szelep, lehet csak dísznek van rajta 😀
Nekem ugyanezt csinálja,pár hónapja vízköveztem cseréltem a szelepet is azóta ezt csinálja,többnyire akkor ha a mosógép megy és bizonyos fázisnál jár.
Vizesekhez: mi a bánatért van az, hogy pár hónapja a 2 éve felújított vízrendszer a bojler biztonságiszelep környékén wrősen rezonál most már akkor is ha nem nyitjuk a csapot sehol, csendben van oszt eccercsak recseg párat oszt újra csend. Elég gagyi szelep lett feltéve és arra gomdolok, hohy az lehet, de nem tudom, attól tartok a rezonálástól elenged a cső a falban. 😲 Amúhy a frissen felújított kisházban tegnap épp csőtörés lett, kívül elkezdett dőlni a víz és mivel új burkolat stb ezért kívülről próbáljuk feltárni a hibát.
Hol lennek?
Otthon.
így van,tejfölös szájú.Miért változott volna tegnap óta?Ma is csak annyira érdekel mint tegnap.
Na tehát még mindig itt tartunk hogy valamit valamiért kellett cserélni de nem tudod hogy mit és miért. Szavahihetetlen vagy és ennyi 🤷🏼‍♂️
Nincs itt semmi probléma,csak te lovagolsz olyan dolgon aminek semmi jelentősége és amihez igazából semmi közöd.És mondtam már,tejfölös szájú vagy te ahhoz hogy itt bárkit is bárhonnan fel akarj húzni kisgyerek.
Jaaa, azt hittem csak szopatod 😂
De elég naív vagy ha még mindig reménykedsz valami pozitív változásban. 😁
Mert egy áldott jó gyerek vagyok, próbálok segíteni a szerencsétleneken hogy megértse mi is a probléma de szegényt nagyon mélyről kell felhúzzam 🤷🏼‍♂️
Nem is az a fura, hogy véleménykülönbség van, hanem a hossza és a módja.
(Nekem legalábbis.)
Igazából én se értem, mért ezzel baxtatjátok egymást 😁
Nem,a tény maga a csere.Nem is értem mit lovagolsz ezen.
Tények tények nélkül. A tény az lett volna ha leírod mit kellett cserélni! Így csak a levegőbe beszélsz!
Nézőpont kérdése,én leírtam a tényeket.Az hogy szerinted ezek nem tények,az már legyen a te gondod.
Sajnos ez neked túl magas, nem érted a saját mellébeszèlèsedet sem. Tények nélkül mondasz valamit. Utána terelsz hogy az nem is fontos. Mellé beszèlsz mint mindig.
Ráadásul az nem is a hivatalos oldal, kényelmi díjra is lehúznak.
Ez a hivatalos oldal, itt nincs felár.
https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
Akkor keresd meg hogy hol állítottam ilyet!Aztá n majd folytathatjuk a dolgot,addig te vagy az aki csak mellédumál és ferdít.
Ez tök jó!

https://www.facebook.com/Verity112-107228275132204/videos/1305946450198445/
Mert? A mobilon vásárolt autópálya matrica "kényelmi felára" az már nem is tetszik?
Persze persze most meg megy a mellédumálás… csak a szokásos
Mielőtt vádaskodsz tájékozódj!Én nem írtam sehol hogy szar lenne,másrészt de ezt már írtam is hogy le írtam a tényt,a tény az hogy javítani kellett,kit érdekel hogy mi volt a hiba,a hiba ténye a lényeg.
De ha radobsz nem egesz 20 at eves is megvan.
Más
Kaptam levelet a pályamatrica.hu-tól, hogy van remek fél éves matrica... gondoltam, ez jó lehet, sokat kell még mennem idén, ha az évi 40 körül volt, akkor ez lesz 20.
Nézem, 6 havi 31260. Hmmm... hát ez pont annyi, mint 6 db 1 havi. Először felbasztam magam, hogy ezek még nem hallottak mennyiségi kedvezményről, de aztán rájöttem: zseniális! a birka, aki nem néz utána, le lesz vágva! Ezekre a zsidókra még haragudni se lehet 😂
Szóval nem is kell ez nekem annyira 😁
Igen, ha azt írtad volna, hogy a kollégádéban ki kellett cserélni a tengelyt, vagy a csapágyat mert lógott és ez kb ennyibe került akkor az hihető lenne. Így nem vagy több mint a másik 200ember aki szidja a bmw-t, olyan dolgok miatt amiről fogalma sincs hogy mi romlott el rajta. Akkor lennél szavahihető ha valami tényt is írnál, de te mindig csak terelsz, szinte minden témában. Ha a passatról van szó, ha a motorodról, ha a kovidról.