Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekünk minden kikapcsoláskor keres frissítést
Ebben teljesen igazad van. Elég csalódás a garmin.
Állitólag az ingyen térképekhez meg frissitésekhez. SD kártyát kér de valamiért féluton megáll a telepités. Lehet az sd szar.
garminnál se kell
minden nélkül frissít épp a héten szedett le egy 15 gigás frissítést
...meg azért, hogy nálunk nem 24/24-ben süt a nap és közben 15,5 km-el fúj a szél, valamint nem akkora gáz- és olajmezőn ülünk, hogy mi látnánk el INGYÉ' a faszkalap európai uniót úgy, hogy közben még felépítjük a niggerek Afrikáját is.
És nem engedi, hogy minden magyar kötelezően átoperáltassa magát.

(mondjuk ez így hülyeség, mert ha minden tolvaj lipppsi és bolsi és komancs ha egymilliárdot kapna nettó, akkor kit érdekelne a sok buzeráns ratyi problémája, mert lippppsi-bolsi-komancsokat biztosan nem.)
Fasznak veszel draga meno vackot ha lehet venni olcso vackot is?
Foleg hogy az olcso vacaknak van manualja es nem kell reggelni. 😂
miért kell a regisztáció?
vagyis mire kell?
Hogy kell regisztrálni? A fasz ki van vele, kurva drága de egy normális manual nincs hozzá.
Es meg a haborut is ő fizeti.A vilag legdragabb afa-jabol. 😂
Ő hát. Elnyomja szegény Németeket IS. Mockosz kisz diktátor 😆
Mán ezer is a vitya a felelos? 😧
Az bezony! 😂
Hogy mi? Szembe mennek az úniós akarattal saját érdekükben? SKANDALLUM! JOGÁLLAMISÁG! DIKTATÚRA!!! O1G!!!!
Ez már jó pár hete megtörtént,azt mondták a németek (nem a német kormány,hanem a gyárak érdekképviselete)hogy az lenne az igazán pazarlás ha kidobnák a belsőégésű motorokat,mikor azokban még bőven van potenciál.Meg gondolom lassan ráébrednek hogy ennyi akksit a világon nem tudnának összeszedni és hogy sem a villamoshálózat sem az töltő lefedettség nincs erre készen.
Nocsak a németek vétoztak, és mi lesz a morállal, meg a Földünkkel? :) Vagy ez csak egy épeszü érdekérvényesítés?

Minap olvastam, egy amerikai közvéleménykutatást, miért nem kapkodnak odaát az elektromos autokért.
-drágább a véteár 35e-45e ( belsöégésü-elektromos)
-nem tartják elégségesnek a meglévö töltöhálozatot
-és ami eddig kevésszer hallottam, hogy a hibrid, és elektromos jármüveknek sokkal nagyobb a meghibásodási mértéke, mint a kiforrott belsöégésü eröforrással hajtott. 240-250 hiba / 100 autó szemeben a 175hiba / 100 ...
Hamar feladják a delejhajtást, mire 35 lesz engedélyezik a pakurával hajtott kocsikat is 😁 : https://index.hu/gazdasag/2022...
gyereknek van
Garmin xt-t használ valaki?
Én azt mondom, halad a világ előre.
És a jó irányba, legalábbis ezen a téren.
Nekem még kellett küldözgetni a másolatokat. Ezek szerint fejlődnek.
Hat, most, hogy igy lebuktam...
Amugy meg egy adalek, elektronikus kapcsolattartas van a biztosítókkal, a rendszamugyintezes utan 16 oraval jott a biztositomtol a mail, hogy a szerzodes modositasra kerultaz uj rendszam miatt.
Tudjuk ám hogy ezt az egész kamu elvesztést
azért csináltad hogy új rendszámot legyen 😁
De abban nincs olyan nagy ego.
Amúgy a vezetéknevem és kötőjel 1 a régi rendszerben pont kijött volna, egyszer majdnem el is kezdtem, de aztán győzött a józan ész.
az egyéni rendszám nem egy nagy összeg ilyen 120 ezer körüli, ilyenkor a szabvány karakterkiosztás marad csak egyénileg választott karaktereket tartalmaz
Eszembe jutott, de nemhogy ezt, de még a szekrényből kivett 10-20 db. rendszám közül sem lehetett válogatni.
Igaz, plusz csilliókért igen.
Majd amikor az L-betűhöz érünk, és még a Putyin még nem baszkodja le az atomot, akkor majd megint elveszítem és kapok LA-CA XXX rendszámot.