Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De miért kéne éhen halni?Nem értem.
Ugyanez volt a lisztel az élesztővel a wc papírral az adblue-val aztán a kígyózó sorok a kutakon,mert hogy el fog fogyni az üzemanyag.Persze hogy elfogy ha hirtelen megrohamozzák a kutakat ,most felvásárolják a kályhákat a tüzifát.idióták az emberek,mást se csinálnak felhalmoznak,megy a pánikvásárlás.
végülis kb mindegy hogy decemberben vagy márciusban hal éhen az ember..................
Ez normális is.
Nekem is van itthon palack is, liszt is, cukor is......
Annyi mint máskor, akár a Covid előtt.
Se
De nem az armageddonra tárazunk.
én is vettem vagy 15 kiló lisztet, ez kb elég idénre a kenyérsütéshez
gázpalack is van tartalékba ha tárcsán akarnék sütögetni akkor ne csípje a szemem a fának a füstje
Minek vennénk?
Azért, amiért a sok barom veszi a lisztet mázsa számra?
Mit kezd egy-két teli palackkal?
Azt hiszi a liszt meg a gázpalack menti meg a pusztulástól???
Vicc, amit a mosott elméjű emberek művelnek.
Van ugyan két gázpalackom, de hova használjam? Legutóbb kátránypapirt melegitettem de előtte évekig semmi. Vegyek?
nekem van jó ismerős gázos ember
azt mondja ilyen heti 5-10 db fix áras palackot kap, már ha kap mert volt olyan is hogy 3 hétig nem kapott semmit sem se jó árasat se drágát
sokszor még targonca gáz sincs, pedig az nem árstoppos
amúgy a flaga alapból nem tesz bele annyit, én sokat lemértem, mindből 60 deka hiányzott, hiába volt rajta a 12 kilós zsugor, abban csak 11.4 volt mindig, szóval nem trehányság mert mindig ennyi volt
bár mintha a flaga már nem is töltene fix árast
Az az érdekes hogy a mol fix áron adja. Mi elég sokat elhasználunk, cseretelepen vettük a flagasat mert ott tankolunk is és egy kalap alatt le volt tudva minden. Választások előtt is már nyomatta az ember meg a felesége ezt a gusztustalan balos liberális dumát hogy így meg úgy meg fog drágulni stb… aztán az apjuk faszát. Náluk drágult és egyre kevesebb lett benne. Mert csak azt a ~11,8kg-osat kell fix áron adni. Ők sokkal kevesebbet raknak bele és sokkal drágábban adják.
drága a csere is 8 ezer feletti az lpg olcsóbb
jóárasított cserét(5 ezer) meg már én alig tudok beszerezni, havi 1-2 palack maximum
Gázpalackról jut eszembe, hogy tegnap haver mondta, hogy mindenki cseréli töltöttre a palackját és vennének ezerrel aki csak bír üresen, töltve mindegy.......állítólag tartalékolás miatt, hogy addig legyen minél több teli otthon míg nem emelik az egekbe azt is. Ezért ez a kissé deformált is aranyat érhet, ha kihasadt legfeljebb befoltozzák. 😄
Ki is keresett itt a múltkor gázpalackot?van egy alig használt,tegnap szereztük,kicsit a térfogata megnőtt de abszolút megkímélt
Ilyen hát. De mé durranna szét nem gőzgép az.
Öreg kanegér biztos felfüstölné a tőtött bagóval. :)
Ránéztél ilyen szerelmes szemekkel, és fejre is állt tőled egyből... 😅
sziaaa 🙃
😍
Az bizony időskori prosztata gondokat jelezhet..... 😆
20 éve ilyen, már csak szétdurrant volna ha nagy a baj....
Egy ideig, de a nyomás attol megemelkedik.
én arra gondolok lehet benne levegő és az nyomódik össze
Cseréld valami jobbra. A hötágulástol emelkedik a nyomás vélhetöen amiatt. De csendben kéne lennie. Olaszt ne vegyél.
Pedig kellene a hötágulás függvényében. Persze ha állando hömérsékleten lehet tartani a vizet, mondjuk állandoan tud felfüteni akkot nem.
Nálunk szokott csepegni(kezeit széttáró)