Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tuti nem a melegtől lett ilyen.
Gyártási hiba, vagy szétbaszta, túlterhelte a gumit valahogy.
De Zabar, istenmező, Cered, ez mind jó hely!
Én arra sokat járok!
Én ilyenkor mindig csak azt a maréknyi fehér embert sajnálom aki ott lakik.Nekik azért túlélés lehet minden nap
kinn bandáznak alsózsolcán
Ja,elköltöztek mert ott nem volt munkalehetőség........gondolom.
Ózd környékén 😂
Na de azok a cigányok nem haltak ki,szóval valahol most is ott kell lenniük.
ami a vicces hogy töbnyire nem is volt olcsó hely, pl zalaegerszegen sokkal olcsóbb szállások voltak azonos kategóriában
mondjuk miskolctapolcán meglepődtem milyen olcsó volt a szállás, igaz ott szobára számoltak nem emberre, meg ott 3 nap volt nem a szokásos 1-2 nap
és még számlát is adtak, pedig nem nagyon volt szokás
Sokat változott. Avas is kitisztul lassan, vasgyár környéke lassan teljesen elbontodik, az MVK teleppel szembenieket már rég elbontották. Szoval eltakarodtak nagy részt a kupis helyek.
amúgy pl miskolcon én teljesen meglepődtem, sokkal putrisabbnak gondoltam, persze biztos van legalja ahol nem jártam de összességében teljesen vállalható hely, utóbbi években elég sokszor voltam ott sokféle helyen szálltunk meg, szóval nem csak egy kis szeletkét láttam belőle
amikor sulis voltam akkor voltam ott előtte, sokkal szarabbra emlékeztem, mondjuk akkor eléggé ittasak voltunk 😁
Jó hely. Meg lehet szokni csak Farkaslyuk környékén ne lassitsatok 😁
Nekem műkszik a link , metudom nyitni innen ! 🙃
Motorozzon télen! :D
Reggelj be kamu kawaskent. 😂
Zárt csoport, amúgy se látnád, ha nem vagy tag.
F@x kivan veletek, hogy normálisan linkelni sem tudtok...😅
A nagy meleg majdnem kinyírt 🤬🤬🤬🤬 A facéra rakta fel a ríder , a melegben levált a futó !
A pontos szöveg ez: Mondd mégegyszer, ha mered!!!😅
https://www.facebook.com/groups/490160095799514/permalink/603083007840555/ Skacok ! Ezt lessétek meg , ilyent még nem pipáltatok ! 😱
Skót kisasszonnyal nem lehet így beszélni. :) Illetve lehet, a tuskó angolnak megy. De engem nem úgy neveltek. :D
erdélyben ez így hangzik: mond mégegyszer 😂
igaz ezek többnyire favágók pásztorok stb, és bár magyar eléggé el van szokva a magyar beszédtől
A Royal Bank of Scotland-nál van a kinti bankszámlám. Minden társalgás tartalmaz minimum 12 "bocsánat, megismételné?" visszakérdezést :D Hozzá lehet szokni, de nem két perc.
gyerek is angolul néz minden filmet-sorozatot
sőt még az ilyen discovery meg hasonló sorozatokat is ami pl ausztrál gyártás, szóval van némi akcentus ismerete
A tesommal felhivattam egy skot bontost,felsofoku angol,es a munkaban csak azt hasznalja.
Aztmondta soha ne csinaltassak vele ilyet,mintha nem is angol lenne. 😂
A skót akcentus nem gyenge. Az angolok is küszködnek vele időnként.