Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én egyiket se szeretem. Bár idén vagy 60 db Comfort X-et feldobtam. Mondjuk nehéz mint a sár a beltéri, és kibirja 4 méterről lépcsőn pattogva a pofára esést törés nélkül :)
Hát... tulajdonképpen...
simán adnék 2,5 millát egy új 2022es f astráért, de egy 92esért max 500 ezeret
Ez egy elsogeneracos üszök az utso mar jobb volt kinzetre,ilyen kombink volt,kar hogy 1,4.
Ezt nem tudom, de Kawa70 biztos kepben van. Nekem agyondicsertek anno, arban is rendben volt, ki is futi az emeletet, nincs panasz ra.
Iniiiii! 😆

Biznyic only for you! 😂

https://totalcar.hu/magazin/hi...
állítólag az új már nem ilyen jó
Akkor fasza, ez egy jo gep szerintem.
ilyen csak nincs tokja
szart, bocs... ilyen.
Wifi gombot kell 10 masodpercig nyomva tartani, a klima sipol, az telefonon a Gree+ app akkor fogja latni, emlekeim szerint.
Ennel pontosabb kellene. Nekem is 3.5-os Comfort X van ilyen tavkapcsoloval, 2020-as es van Wifi benne.
ez deep purple
Ez?
találtam valami összevont izét
benne vagy 8 féle távirányítóval, melyik gomb mi meg ilyenek de wifi nem volt benne
gree comfort x 3,5 kw, valami régebbi típus(2 éves) ami állítólag a mostaniaktól jobb
google?
fenn szokott lenni minden user manual
Küldj tipust megmondom jó eséllyel
remélem megtalálják a papírjait, abban talán le van írva mit kell csinálni
Mindet fel kell tenni a hálózatra. Többnyire fesztség alá helyezéskor jön be pár másodpercra az a menü és akkor kell nyomni valamit illetve kell egy app hozzá amit először le kell tölteni és be regisztrálni
Ha a WiFi nem jó rajta, akkor küldd vissza garanciába! 😆
na
bekötötték a légkondit végül 120 lett az ára, szinte ingyen van 😂
2 éves cucc állítólag jótállás is van rá ha megtalálják a papírját
mondjuk egyenlőre nem tudom mit kezdjek vele mert 23 fok van bent szóval nem nagyon kell használni, esetleg ősszel fűteni vele az ingyen árammal
ellenben a wifit nem tudom rajta használni, hiába nyomogatok bármit rajta
30-at már most tud,több kell.
Neked jó hogy birja,a fél életét szervízben tölti,KTM. 😂
Xso is elég arra a gyenge motorra 😜 az enyém is bírja már régóta, tudja a fene mennyi van benne…30kb
Budapest, XIV. ker. Vadvirág utca 31. szám alatt 2 db motor beállóhely kiadó egész évben.
Érdeklődni: Szalai Andreánál lehet a 06-20-291-63-61 telefonszámon
8.000 Ft/hó