Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már nem azért de akitől ellopnak egy kulcsot az meg is érdemli.De ez a hülye leírta hogy elhagyta.De mondjuk sétálok valahol,ellopják a kulcsom,még mindig nem fogják tudni hova kell menni .Ha meg vitték az egész táskát,akkor tényleg megérdemli hogy betörtek hozzá.
nekem nincs is ilyen betöréses dolog benne
régen volt a hifi külön biztosítva meg egyéb dolgok, de ez mára már semmit sem ér
ha leég fizessen aztán ennyi, most a napelemre kellene valami de havi 15 ezret mondott egy ember annyit tuti nem fizetek arra a pár lapra
A lakás bejárati ajtaján kettő darab, MABISZ által jóváhagyott zárnak kell lennie. Akkor fizetnek betörés esetén....
A biztosítás miatt célszerű - amúgy tényleg tökmindegy.
az ajtó is törhetetlen? mert baszhatod a fasza cilindert ha közben az egész ajtó beszakad egy rúgásra
nekem a legolcsóbb cilinder van ami kapható volt 20 évvel ezelőtt 5 cilinder ugyanavval a kulccsal működik, eddig még mind jó olyan sűrűn zárogatjuk a lakást
aki be akar jönni bebassza az ablakot egy téglával aztán bent van....... semmi értelme a hiper zárnak csak akkor ha az épület többi eleme is bombabiztos
Valamelyik nagyon közeli utcában hagyhatta el, mert csak arrafelé járt. Hiába kerestük vagy 2 órát, nem találtuk - valaki felvette.
Ja, és a biztosító sem fizet az esetleges betörésre, ha kulccsal mentek be.

Nem örültem neki, de kicseréltem mindent ami az utcáról a házba vezet. A kertkapu snassz olcsó hengerzár volt (és az is lett), a lakásajtó hengerzárjai viszont nem sárgaréz, hanem elvileg "törhetetlen", laposkulcsos, mágneses (nem másolható - de épp ezért 5-5 db kulcsot adnak hozzá) , rozsdamentes acél hengerzárak. 2 x 12 ezer forint, meg 2 x 3 ezer, meg egy rendesebb lakat szintén 3 ezerért.
Én is kicserélném, mert mi van ha valaki ellopta azt a kulcsot, kulcsokat????
A nővéreméhez Kecskeméten így mentek be, kb 10 éve.
Erre is gondolj!
12 Euro/hó és 7 cent/ KWh + áfa
Erről is o1g tehet a vén barom szerint. :)
És?Elhagyta vele együtt a lakcímkártyát is?Vagy mégis hogy gondolod hogy megtalálja a hozzá való zárat?Feltéve hogy akarja egyáltalán a megtaláló.
Egy hét alatt nem keresel ennyit. Tehát jol élsz orbán kormány alatt
otthon vagytok egész nap minek a zár?
én már azt se tudom mikor zártam ajtót van hogy egész nap senki nincs itthon aztán esetleg a kiskapu van zárva
bár abban meg benne a kulcs bárki ki tudja nyitni
kutyák miatt van zárva ha sokáig nem vagyunk otthon mert a pit ki tudja nyitni
Nejem 2 hónapja hagyta el a kulcscsomóját - az ÖSSZES bejárati zárat (kocsibejárótól a lakásajtó hevederzár betétjéig) egyetlen este kicseréltem. Szép kis summa volt, vagy 30 ezret hagytam a záras bótban....
Szerintem ki van csukva...........ahhoz kéne valami fizikális fittség,legalább hogy elbird a szerszámosládát. 😂
Ja, mond a suttyonak, hogy egy Schuco zarat csereljen ki.
csak vidd magaddal a régit mert az utóbbi 10+ évben lett vagy 20-30 fajta ami eddig nem volt
A zárat viszont ki tudom cserélni. 😂
hátbazmegbogyesz,ez alapján a büdös életbe nem nősültél volna meg,szóval ez a példa ferdít. 😂
csak ebből ugye sokkal kevesebb van....
Esetleg azt, aki keres annyit hogy az ajtó zárat kicserélő mestert mellényzsebből kifizesse. 😆
de jót vigyorogtam reggel
egyik cégnél azt beszélték a nők hogy azt kellett volna választani anno aki ki tud cserélni egy kibaszott ajtó zárat és nem a fasz hossz szerint szelektálni 😂
ha ide enne a fene a jótündétt én simán megkérném a kocsim újként
soha többet nem kelllene venni másik kocsit
Inkabb egy G kombi.
na majd holnap megnézem, köszi!
a súly a megbízhatóság jele 😂