Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a kivételes ember vagyok aki nem üti-veri a családját bár lehet azért mert nincs erre időm(fetrengős) Szóval nagy pofon nélkül el lehet nekem mondani,ha szeretne a családból valaki valamit. (meghajlós)
inkább tények ezek mint jófejség(kezeit széttáró)
gondoltam, hogy merevedési problémákkal küszködsz(kezeit széttáró)
Legalább van miért irígykednetek egymásra sanyával. egyébként jól meglennétek (meghajlós)te fizetnéd nekik a "jobb" szállást és "jobb " éttermeket sanya meg esténként elszórakoztatná a feleségedet egy-egy 20 percre (fainat mutató) itt kölcsönösen jól járna mindenki szerintem ez egy nagy barátság kezdete 😅
A kor nem dicsőség csak állapot........Az állapot se mindig korfüggő....
.....és akkor ezen írás alapján ki volt irigy kire és ki vett több kaját és ki jár oda többet tehát ki a gazdagabb? 🤑
Nehogy azt hidd, múltkor voltunk fehérváron,beugrottunk mi is a mekibe.Jött egy huszon éves cigány suttyó a mégfiatalabb élete választottjával meg a két purdéval.Azok vettek 10 sajtburgert 4krumplit 4 kólát.ja és persze virított a rohadt almás teló.
Én nem tudom, de te sem és ezért javasoltam a lehallgatásukat és könnyen lehet, hogy tényleg azt akarják amit te.......vagy nem. 🙂
59 vagy ha jól számolom(gondolkodós) neked is kifelé áll már a rúd. 5-max 10-re tervezzél azt nem hibázol nagyot(kezeit széttáró)
Látod....megint, és azt hiszed ez milyen jófejség........
Mindenkiről szó van, személyeskedésbe fordult egy olyan polémia ami csak teoretikus arról, hogy ki miképp gondolja a szabadidő eltöltését, van aki így van aki úgy és ez olyanná váltn, hogy a 2-3 ember aszerint írja mi a jó, hogy kit kedvel kit nem. A sarkos véleményekkel van gond, hogy csak ez vagy csak az a jó pedig nem.
honnan a jó francból tudod, hogy a fiam és a feleségem mit szeret vagy mit nem 😅 Ha mondom,hogy megyünk a mátrába már előtte nem alszik jól az izgatottságtól. Reggel pik-pakk kész, hogy induljunk már amikor suliba kell indulni reggel fél órát küzd vele az anyja, hogy felöltözzön(fetrengős) De tök, mind1, hogy hegyet mászni megyünk vagy barlangot nézni, vagy strandra vagy játszóházba, vagy moziba amikor megyünk a gyerek szája fülig ér bár te táborfalváról ezt biztos jobban látod(kezeit széttáró) A feleségemnek meg nagyjából mind1(kezeit széttáró) most, hogy megnőtt a gyerek gyakran az asszony nélkül megyünk azt mondja neki az a pihenés ha gyerek nélkül lehet a héten legalább 1 napot 😂
Mert országonként sok esetben eltérő a besorolás.
Sanyi, néha kezdem azt érezni hogy nálad fejben valami nincs rendben.
Nem erről volt szó, Pipiről volt szó.
Na te vagy a másik nagy igénymarci. (fejét fogó) Annyi a különbség, hogy te meg csak szeretnéd azt amit mamlasz 😂
DE legalább igényed lenne rá és ez már valami (fetrengős)
meki még mindig fúlon van(kezeit széttáró) Nem a gazdag réteg járja. Nekem egy big meg közepes menü majonézzel egy sajtburgerrel 2500 körül szokott lenni szerintem ez még mindig a pórnép szórakozása, bár én kajázdákba nem szórakozásból járok, hanem enni mivel otthon legfeljebb ha 2* ebédelek egy hónapban (kezeit széttáró)
azé csak vín g.ci vagy akkó 😅
pl eszek hentes bolti kolbászt, amit a hentes készít, de ugye van benne ez-az amit mi házilag nem teszünk bele, na ettől el kell mennen 2-3x budira
de ha eszek másnap is akkor már nem, ehetem 3 hétig folyamatosan akkor sincs gond
ugyanez van a virslik és a többi felvágott 90% is
de étteremben is sokszor jártam úgy hogy utána 3-4 óra múlva futkoshattam budira
a pizza meg át van sütve avval sosem volt gondom, de a sült húsokkal sem, pl sonkás tavaszi tekercs meg ilyenek
szóval ha utazunk én inkább kekszet eszek egész úton, meg ha olyan helyen dolgoztunk ahol nem volt "kéznél" a budi
Na, te tudod, miről beszélek... úgy tűnik, meg kell érni egy kort, hogy az ember értékelje az apró örömöket is 😃 ha még fel is áll, akkor az bónusz! 😂
Ezek a kisigényűek meg menjenek apartmanba meg Mekibe. 😁
Te különleges eset vagy 😂 azt nem vágom, ilyen érzékeny és válogatós gyomorral hogy lehecc 150+ kg... bár a pizza zabálás jól tolja a súlyt felfelé.
Nekünk csak olyan zuhanykabinok és kád volt, 1x használta mindenki utána ott rohadt össze az összes csaprész ahol volt, most egy sima épített elég nagy zuhanyzó van és ezzel igen elégedettek vagyunk. 😁
sosem kérek ilyen helyeken kaját, volt ahol benne volt a reggeli de nekem az sem kell
ilyenkor szinte mindig pizzát eszek mert attól nem szoktam fosni 😆
volt egyszer egy 4 napos túra akkor ettem a szállodában mert full ellátás volt, na ott fostam az első 2 nap vagy 15x szerencsére egész nap ott fetrengetem mert csak este volt programom
Közepes, de azért büszke ne legyél rá. 😏
Hááát a fene tudja, még 20 éve elment, hogy tóparton sátraztunk és ott tűzrakás meg ilyenek persze motoros haverokkal mert családdal nem, az asszonynak fontos, hogy kiszolgálják nyaraláskor hisz egész évben szétmelózza otthon magát miattunk mert én ugye házimunkát nem igazán így az a minimum, hogy ha nyaralunk akkor legalább mosogatnia ne kelljen, míg volt lakókocsink akkor is csak a reggelit fogyasztottuk ott, de a vacsora az valami kiszolgálós helyen történt ma meg már kettőnknek is a kényelem a lényeg és biza legyen dzsakuzzi meg feredő és uszodája a szálláshelynek még nyáron a vízparton is, nem vagyunk egyformák.........szerencsére.
Én titkolom....., de hiába.....vénebb vagyok. 😒
Én még az üvegig sem jutok, 1Ft-ot nem ér amit ott árulnak 🤷‍♂️